Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Ką žiūrėsime karališką liepos savaitgalį? Karščiausios „Telia Play“ naujienos laukia jūsų

Visiems atostogaujantiems, besidarbuojantiems ar besidžiaugiantiems įsibėgėjančia vasara - keletas kokybiškų kino rekomendacijų. Idealiai tiks visiems, nenorintiems gaišti laiko renkantis vakaro programą. Jūsų laukia: saldi nostalgija, patriotiškumas, aštrūs pojūčiai, paauglystės sunkumai, bei absoliučiai legendinis serialas, kuris šiuo, šiltuoju vasaros laikotarpiu, sueis kaip prisirpusi uoga sode.
„Irklais per Atlantą“ (2024)
„Irklais per Atlantą“ (2024) / Telia play nuotr.

„Irklais per Atlantą“ (2024)

Galima drąsiai teigti – Lietuvą savo kelionėmis džiuginantis keliautojas Aurimas Valujavičius – vienas populiariausių žmonių šalyje. Kur jis tik pasirodo, žmonės jį pasitinka plojimais ir šypsenomis.

Savo titaniška valia, pozityvumu ir charizma Aurimas tikrai yra ne vieną įkvėpęs siekti tikslų ir niekada nepasiduoti.

Šioje dokumentikoje išvysite įspūdingiausią jo kelionę, kuomet visiškai vienas jis irkline valtimi perplaukė Atlanto vandenyną.

Koks tas Atlantas ir ką reiškia su juo susigrumti turint tik du irklus?

Nepraleiskite šios lietuvybe alsuojančios dokumentikos, jau tapusios vienu populiariausių šių metų filmų Lietuvoje.

Nuoroda į lietuvišką dokumentiką „Irklais per Atlantą“

„Kaulai ir visa kita“ („Bones and All“, 2022)

Jei niekaip neapsisprendžiate, kokį filmą pasirinkti vakaro programai, gali būti, jog ši romantinė drama bus idealus pasirinkimas. Truputis romantikos, siaubo, dramos, kraujo ir paaugliškų kančių. Žiūrint šį filmą jus stebins visa paletė žanro įvairenybių.

Pagrindinį vaidmenį šioje juostoje atlieka jaunosios kartos kino dievaitis Timothee Chalametas, kuris kartu su aktore Taylor Russell savo vaidyba apžavėjo Venecijos kino festivalio svečius, kuriame ir įvyko filmo premjera.

Matyt, šioje vietoje, jau reikėtų perspėti, jog pasakojimas bus apie dviejų jaunų kanibalų meilės istoriją ir juos lydinčias gyvenimiškas bėdas. Pasidarė smalsu, su kokia kasdienybe susiduria žmogėdros? Tikrai sužinosite.

Filmas – griežtai suaugusiems.

Nuoroda į romantinę siaubo drama „Kaulai ir visa kita“

„Kaulai ir visa kita“ („Bones and All“, 2022)
„Kaulai ir visa kita“ („Bones and All“, 2022)

„Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės“ („Ghostbusters: Frozen Emipre“, 2024)

Visiems užkietėjusiems „Vaiduoklių medžiotojų“ fanams, šis pats naujausias sagos filmas bus beveik dvi valandas trunkantis malonumas akims.

Jūsų laukia nostalgiška ir sentimentų kupina kelionė į Niujorką, kuriame spręsis išties rimti dalykai. Ar pavyks medžiotojams išgelbėti pasaulį nuo naujo ledynmečio, antgamtiškų galių sukelto chaoso ir globalinės katastrofos?

Šis nuotykių filmas prie ekranų suburs tiek senuosius gerbėjus, tiek tik pradedančius pažintį su šiais pasaulio gelbėtojais, mat, ekrane išvysite ir originaliuosius frančizės herojus, kuriuos atlieka legendiniai komikai Billas Murray'us ir Danas Aykroydas.

Nuoroda į nuotykių komediją visai šeimai „Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės“

Telia play nuotr./„Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės“ („Ghostbusters: Frozen Emipre“, 2024)
Telia play nuotr./„Vaiduoklių medžiotojai: sustingę iš baimės“ („Ghostbusters: Frozen Emipre“, 2024)

„Didžiųjų vilčių baras“ („The Tender Bar“, 2022)

Ši kino žvaigždės George'o Clooney režisuota „coming-of-age“ drama, kai kurių kino kritikų net drąsiai vadinama geriausiu jo filmu.

Žinoma, nuostabiai Čarlio vaidmenį filme atlikęs aktorius Benas Affleckas irgi svariai pridėjo prie šių pagyrų pagrįstumo.

Filme susipažįstame su J.R. Maguire, berniuku, augančiu be tėvo Long Ailende, kuris tėvišką globą ir šilumą atranda dėdės, vietinio baro savininko Čarlio draugijoje. Sekame gyvenimišką berniuko kelionę iš paauglystės į suaugusių pasaulį, bei kartu su juo siekiame didžiosios svajonės – tapti rašytoju.

Viena svarbiausių filmo idėjų, kurią tikrai supras kiekvienas pasirinkęs šį filmą, tai šeimos ir mentorystės reikšmė augančio ir bręstančio žmogaus gyvenime.

Nuoroda į dramą „Didžiųjų vilčių baras“

Telia play nuotr./„Didžiųjų vilčių baras“ („The Tender Bar“, 2022)
Telia play nuotr./„Didžiųjų vilčių baras“ („The Tender Bar“, 2022)

„Gilmoro merginos“ („Gilmore Girls“, 2000)

Jūsų dėmesio laukia jau kultinio statusą Amerikoje turintis ir didžiulę gerbėjų armiją užsiauginęs gyvenimiškos dramos serialas. Jei dar jo nematėte – tikrai nesigailėsite savaitgalio laisvalaikį paskyrę jam.
Seriale susipažįstame ir kartu kasdienes problemas sprendžiame su vieniša mama Lorelei ir jos paaugle dukra Rore, gyvenančiomis Konektikuto valstijoje.

Kritikai ir gerbėjai serialą giria už puikų humorą, šiltą ir jaukią atmosferą, per kuriuos atsiskleidžia visiems iki širdies gelmių aktualios ir pažįstamos temos, tokios kaip šeima, draugystė, meilė ir ambicijos.

Skamba itin kasdieniškai, tačiau, su šiuo serialu, nuo pat pirmos serijos būsite užkabinti ir įtraukti į „binge – watching“ maratoną.

Nesakykite, kad nebuvote perspėti!

Nuoroda į TV serialą „Gilmoro merginos“

Telia play nuotr./„Gilmoro merginos“ („Gilmore Girls“, 2000)
Telia play nuotr./„Gilmoro merginos“ („Gilmore Girls“, 2000)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius