Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2023 09 02

★★★★☆ / Siaubo filmas „Kalbėk su manimi“: apsėskite mane ir kuo greičiau

Mistinių žaidimų metu iškviečiamos piktos dvasios – tokia nugrota siaubo kino klišė, kad sunku joje išrasti ką nors baisiai naujo. Veikėjas netiki dvasiomis, išbando jų šaukimą, tuomet kurį laiką yra persekiojamas nepaaiškinamų vaizdinių, ima lietis kraujas ir galiausiai privalu rasti sprendimą problemai. Tokie pasakojimo griaučiai matyti daugybę kartų. Režisierių brolių Philippou filmas bando atrasti vietos papasakoti tą patį kitaip.
„Kalbėk su manimi“
„Kalbėk su manimi“ / Stop kadras

Australiškas „Kalbėk su manimi“ (angl. Talk to Me) seka Miją (akt. Sophie Wilde). Mintyse apie mirusią motiną paskendusi mergina ieško kur patraukti savo gedintį dėmesį. Tą jai pasiūlo naujas vietinio jaunimo žaidimas – paspaudus keramikinę ranką draugai gali prisikviesti į savo kūnus mirusiųjų sielas. Paaugliams ši veikla yra žaidimas, tereikia spėti laiku iš seanso išeiti, kitaip rizikuojama, jog dvasios pasiliks viduje su visam.

Mijai procesas nuo pat pradžių palieka įspūdį. Bet pagreitį filmas įgauna tuomet, kai seanso metu draugės brolis pradeda kalbėti taip, lyg būtų mirusi Mijos motina. Ar tai proga paskutinį kartą pasikalbėti su mama? Ar piktų dvasių apgaulė?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?