Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 10:17

„Kinas po žvaigždėmis“ kviečia į gurmaniško kino kulinarinį savaitgalį

Kinas po žvaigždėmis
„Pasakos“ nuotr. / Kinas po žvaigždėmis
Vasarai skaičiuojant paskutines dienas, lauko kino projektas „Kinas po žvaigždėmis“ žiūrovams paruošė gardžių seansų ne tik kino, bet ir maisto gurmanams. Šis savaitgalis „Kine po žvaigždėmis“ skelbiamas kulinarijos savaite, tad žiūrovų lauks trys apetitą keliančios komedijos.

Rugpjūčio 21 d., ketvirtadienį, „Kine po žvaigždėmis“ bus rodoma nuotaikinga komedija „Šefas ant ratų. Virtuvė Los Andžele“. Filme pasakojama istorija apie Karlą, neseniai praradusį darbą gerame Los Andželo restorane. Negana to, jį palieka ir žmona, tačiau Karlas nenukabins nosies – siekdamas susigrąžint magiškas virtuvės šefo galias, jis ketina įsteigti mobilių užkandinių tinklą. Ir, atrodo, jo firmos lauks sėkmė!

Liepos 22 d., penktadienį, žiūrovų lauks premjera Lietuvoje – komiška drama „Šimto žingsnių kelionė“. 

Hasanas su šeima iš gimtosios Indijos emigruoja į mažą Prancūzijos miestelį. Ten jis nusprendžia atidaryti savo šeimos restoranėlį, tačiau ši mintis visai nežusavi kitoje gatvės pusėje įsikūrusio restorano savininkės Madam Malory. Ji pasistengs, kad indų šeimos verslas taptų pragaru, bet... galų gale jie visi tams viena didele ir laiminga „indoprancūziška“ šeima.

Liepos 23 d., šeštadienį, kine po žvaigždėmis bus rodoma prancūzų komedija „Barbekiu“. Tai šmaikšti komedija apie gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.

Vyras, kuris visą gyveną itin stropiai rūpinosi savo sveikata (sveikai maitinosi, sportuodavo, nerūkė, negėrė ir t.t) vieną dieną krito ant žemės pakirstas širdies smūgio. Pakilęs iš ligos patalo jis nusprendžia, kad širdies smūgio priežastis buvo pernelyg sveikas jo gyvenimas būdas, todėl nuo šiol jis gyvens visiškai kitaip.

Šiais metais „Kinas po žvaigždėmis“ birželio, liepos ir rugpjūčio savaitgaliais – nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, po atviru dangumi gero kino mėgėjams parodys daugiau nei 30 naujausių kino filmų ir pasaulinių premjerų. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams