Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 06 28, 13:14

„Kine po žvaigždėmis“ – tik geriausi iš geriausių

Kasmet tūkstančius žiūrovų pritraukiantis kino po atviru dangumi festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ šiemet įvyks liepos 26 – rugpjūčio 5 d. Jau 13-ąjį kartą vykstantis festivalis žiūrovus pasitinka atsinaujinęs – šių metų programoje jie neras tiesiog gerų filmų. Jie ras geriausius, rašoma pranešime spaudai.
Kinas
Kinas / Justino Dadono nuotr.

„Šiemet „Kinas po žvaigždėmis“ siekia sugrąžinti žiūrovams kino žiūrėjimo didžiuliame ekrane malonumą, aistrą filmams ir kino magijai. Tai gali padaryti tik patys geriausieji, todėl programoje – 10 ikoniškų, laiko patikrintų filmų, kuriuos būtina pamatyti bent kartą gyvenime,“ – sako „Kino po žvaigždėmis“ vadovė Andrė Balžekienė.

Festivalio programą, kuri bus paskelbta liepos 11 d., puošia ikoniški, kultiniai, nepavaldūs laikui filmai. Tai 10 pavadinimų, įrašiusių savo vardą į kino istoriją. Tai filmai, atlaikę žiūrovų ir kritikų vertinimus, filmai, tapę klasika. Šio sąrašo juostos topų viršūnėse karaliauja jau daug metų. „Nesvarbu, ką jums sako žmonės – žodžiai ir idėjos gali pakeisti pasaulį“, „Niekas nėra tobulas“ – tai tik kelios užuominos iš „Kino po žvaigždėmis“ ikoniškų filmų sąrašo.

Kino po atviru dangumi festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ tradiciškai vyks Valdovų rūmų kieme. Programos paskelbimo dieną (07.11) žiūrovai bilietus galės įsigyti mažiausia kaina. Daugiau informacijos čia.

Festivalį dalinai finansuoja Lietuvos kino centras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą