TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Be įsipareigojimų“

Filmas „Be įsipareigojimų“
Kadras iš filmo / Filmas „Be įsipareigojimų“
Šaltinis: 15min
0
A A

Mediciną studijuojanti Ema (akt. Natalie Portman) yra gan plačiai paplitusi šiuolaikinė mergina: ji nenori rimtų santykių su vyrais. Ji savarankiška, racionali, protinga ir labai užsiėmusi. Jai pakanka sekso be įsipareigojimų.“

Adamas (Ashtonas Kutcheris) – romantiškas vyrukas nuo mažų dienų, tikintis meile ir trokštantis susirasti mylimąją. Šie du personažai susiduria filme „Be įsipareigojimų“ ir žiūrovams belieka nuspėti, kaip susiklostys judviejų santykiai. Ar jie sugebės bendrauti ir mėgautis seksu, neįsimylėdami vienas kito; ar išsiskirs, nepateisinę vienas kito lūkesčių (nes meilė išnirs tarsi Pilypas iš kanapių), ar Laiminga Pabaiga pasirodys stipresnė už visus?

Reziumė

Pasaulis keičiasi ir tai keičia žmonių santykius (nors gal ir atvirkščiai, sunku pasakyti). Moterys dabar savarankiškesnės ir todėl reiklios. Lemiamu karjeros veiksniu tampa protiniai sugebėjimai, o ne fizinė jėga. Vyrai priešingai – moteriškėja ir vis labiau domisi madomis bei savo išvaizda. Tradicinės šeimos modelis palengva nyksta, daug vaikų gimsta ne santuokoje. Šį aspektą filmo autoriai atspindi teisingai. O toliau, kaip nepermaldaujamas Likimas, vis tiek įsijungia per amžius Holivude nesikeičiantis Dorovės bei tradicijų išsilaikymo dėsnis. Gal ir gerai. Juk iš esmės daugelis mūsų esame romantikai ir tikimės sutikti savo vienintelį ir nepakartojamą. Tiesa, kai kurie siužeto vingiai, scenos ir ypač dialogai atrodo tarsi pasiskolinti iš kokio W. Alleno filmo (pamatę Alekso tėtį iškart suprasite, kurie) ir tai suteikia žaismingumo. Manau, neblogai praleisite laiką, žiūrėdami šią romantinę komediją su socialinės satyros elementais. Bet daugiau apie šiuolaikinę visuomenę sužinosite ir pasilinksminsite, pasižiūrėję kad ir W. Alleno juostą „Kad ir kas benutiktų”.

Faktai ir vertinimas

Apie ką mes čia: „Be įsipareigojimų“ ("No Strings Attached"). JAV, 2011 m., 105 min.
Režisierius Ivanas Reitmanas.
Vaidina: Natalie Portman, Ashtonas Kutcheris, Kevinas Kline’as.
Įvertinimas
2/4

 
VIDEO: Romantinės komedijos „Be įsipareigojimų“ anonsas
 
 
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą