Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 14d. 07:00

Kino kodas: „Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas“

Filme „Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas“ žiūrovai vėl išvys Millą Jovovich
Kadras iš filmo / Filme „Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas“ žiūrovai vėl išvys Millą Jovovich

Kai to Blogio tiek daug, ir jis Absoliutus, kova niekada nesibaigia. Tą patvirtina ir paskutinis filmo „Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas“ kadras, liudijantis apie neišvengiamai artėjančią penktą dalį.

Tai labiausiai ir liūdina, nes gaila kino žmonių, aukojančių savo gyvenimą šiai betikslei (gal pelningai?) odisėjai. Labai bloga korporacija „Skėtis“ anuo metu sukūrė virusą, daug bjauresnį ir labiau užkrečiamą negu ŽIV, kuris itin greitai žmones paverčia zombiais. Virusas buvo sukurtas, siekiant pagerinti kareivius. Taip prasidėjo Alisos (M.Jovovich) kova su korporacija ir augančia zombių armija.

Dabar jai, ieškančiai gyvų žmonių, vėl teks susidurti su pagrindiniu blogio įsikūnijimu – Albertu Veskeriu (S.Robertsas). Mergina išgirsta žmonių siunčiamus signalus iš Arkadijos. Ji skrenda į Aliaską, bet ten nieko neranda. Tikrieji nuotykiai ir susiėmimas su zombiais prasideda Los Andžele. Ten Alisa sutinka grupelę personažų, užsibarikadavusių apleistame kalėjime. Jie žino, kur yra Arkadija.

Reziumė

Kai tau į langą beldžia zombiai, tenka keltis ir eiti. Net jei tai tęsiasi jau aštuonerius metus ir labai tingisi. Vargšė Alisa (M.Jovovich) pati nežino ko ieško ir kam viso to reikia (iš akių matyti). Gal žiūrovams? Abejotina. Filme zombiai juda kruta, serialas tęsiasi, o jo kokybė nė kiek negerėja. Režisierius mus nori užburti apokaliptiniais ištuštėjusios planetos, apgriuvusių kompiuterinių miestų ir prastos kokybės 3D vaizdais.

Jis mėgaujasi sulėtintai nufilmuotomis itin dekoratyviomis scenomis lietui lyjant, dar labiau sulėtintais kautynių epizodais vandens pursluose. Jis siundo įspūdingus šunis, skylančius pusiau į milžiniškus nasrus. Tačiau viską sumontavus į vieną filmą, nelieka nei prasmės, nei įtampos. Kas tai? Kompiuterinio žaidimo ir vaizdo klipų hibridas labiausiai užkietėjusiems žaidimo mėgėjams.

Faktai

„Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas“ („Resident Evil: Afterlife“) JAV, Didžioji Britanija ir Vokietija. 2010 m., 90 min.
Režisierius Paulas W.S.Andersonas.
Vaidina: Milla Jovovich, Ali Larter, Shawnas Robertsas.
ĮVERTINIMAS 1/4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata