Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 12:10

Kino kodas: „Grūdintas plienas“, arba Kaip išauklėti tėtį

Evangeline Lilly dramoje „Grūdintas plienas“
Kadras iš filmo / Evangeline Lilly dramoje „Grūdintas plienas“

Robotų filme „Grūdintas plienas“ daug, ir talžo jie vienas kitą ne blogiau, kaip Rokis kažkada tvatijo Ivaną Drago. Tačiau, laimei, ne jie čia svarbiausi.

Ateities pasaulyje save atrasti ne ką lengviau, negu dabar. Prasiskolinęs buvęs boksininkas Čarlis Kentonas (akt. H.Jackmanas) – tėvas, atsisakęs savo sūnaus Makso (akt. D.Goyo) ir besidomintis tik robotų boksu.

Tačiau jam nesiseka. Buvusi mylimoji Beili (akt. E.Lilly) padeda Čarliui irgi tik iš gailesčio. Atrodo, jokių prošvaisčių. Tačiau būtent priverstinis susitikimas su stebėtinai atkakliu, principingu sūnumi ir naktinis apsilankymas robotų laužyne pakeis Čarlio gyvenimą. Galima sakyti, suteiks jam prasmės ir sutaikys su pasauliu bei pačiu savimi.

Išvados

XXI amžiaus pirmoje pusėje gerokai į priekį pažengusi kovinė robotizacija – gerai parinktas ir tonizuojantis fonas jaudinančiai tėvo bei sūnaus suartėjimo istorijai. Tas berniūkštis Dakota Goyo kine tikrai padarys karjerą.

Iš jo personažo pyktis ir azartas trykšte trykšta, taip galiausiai užkrėsdamas skeptišką tėtušį. Puikiai šioje kompanijoje dera ir santūrioji Evangeline Lilly. Dar vienas filmo didvyris – sparingo robotas, net du kartus išgelbstintis Maksą. Pirmą kartą jis gelbsti jo gyvybę, o antrą kartą – sugrąžina tėtį.

Tėvams siūlau nebijoti grėsmingai reklaminiuose plakatuose atrodančių robotų ir apsilankyti kine kartu su sūnumis. Nenusivilsite, o gal ir kai ką sužinosite apie tėvų bei vaikų santykius. Kadangi vienas ši filmo prodiuserių yra vaikų ir robotų mėgėjas Stevenas Spielbergas, ne itin išraiškingos fizionomijos žaliaakis robotas finale tarsi atgyja ir tampa lygiaverčiu žmonių partneriu.

Faktai

Veiksmo filmas „Grūdintas plienas“ („Real Steel“) JAV, 2011 m., 120 min.
Režisierius Shawnas Levy.
Vaidina: Hughas Jackmanas, Evangeline Lilly, Dakota Goyo ir kiti.
ĮVERTINIMAS 3/4

VIDEO: Real Steel On Blu-ray™ Combo Pack, DVD, and Digital Jan. 24.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/