TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Įkalinti laike“, arba Tam davė, o tas… numirė

Justinas Timberlake’as ir Amanda Seifried trileryje „Įkalinti laike“
Kadras iš filmo / Justinas Timberlake’as ir Amanda Seifried trileryje „Įkalinti laike“
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikėkimės, kad mūsų nelaukia tokia ateitis: žmonės gyvena iki 25 metų, o po to laikas virsta pinigais. Nori likti gyvas – užsidirbk. Turtuoliai su išjungtu senėjimo genu gyvenimu džiaugiasi šimtus metų, o varguoliai krenta it musės tiesiog gatvėse.

Trilerio „Įkalinti laike“ herojus Vilas Salas (akt. J.Timberlake‘as) netyčia gauna dovanų daug laiko, tad patenka į elito zoną ir ten greitai savo žavesiu suvilioja laiko valdovo gražuolę dukrą Silviją Vais (akt. A.Seifried). Ši saldi porelė nusprendžia atkurti socialinį teisingumą ir išdalyti marias laiko visiems norintiems.

Išvados

Režisierius Andrew Niccolas nuosekliai darbuojasi socialinės fantastikos srityje. Filme „Gataka“ jis nupiešė įtaigų ateities pasaulį, kuriame pasiturintys tėvai gali pakoreguoti būsimo kūdikio genetinį profilį ir susilaukti tobulos atžalos.

Satyrinėje juostoje „Simona“ daili kompiuterinė būtybė tapo studijos atstumto režisieriaus keršto įrankiu ir visuomenės susižavėjimo objektu. Tai buvo įsimenančios vizijos apie tai, kaip įvairios technologijos pakeis žmogų, visuomenę ir mūsų santykius. Įsimenančios, kadangi jose dominavo pilnakraujai herojai, išgyvenantys nelengvas vidines dramas.

Filmo negalima laikyti pavykusiu. Pagrindinė problema – pernelyg absurdiška mintis apie lengvą gyvenimo prailginimą...

Naujausiame fantastiniame trileryje „Įkalinti laike“ autorius naudoja panašią stilistiką, tačiau filmo negalima laikyti pavykusiu. Pagrindinė problema – pernelyg absurdiška mintis apie lengvą gyvenimo prailginimą ir specialias laiko talpyklas arba rankose implantuotus laiko kaupiklius.

Neįmanoma patikėti šiuo pasauliu. Tokiu atveju verčiau „negerinti“ standartinio veiksmo filmo pseudomoksliniais žaisliukais. Gaila, kad režisierius prarado savikontrolę ir pasiūlė itin greitą tempą. Galbūt to reikalavo prodiuseriai? Filmas stilingas, aktoriai parinkti gerai, bet šįkart akivaizdžiai pritrūko dėmesio personažams ir jų asmeninėms dramoms.

Faktai

Trileris „Įkalinti laike“ („In Time“) JAV, 2011  m., 100 min.
Režisierius Andrew Niccolas.
Vaidina: Justinas Timberlake’as, Amanda Seifried, Cilianas Murphy ir kiti.
ĮVERTINIMAS 2/4

VIDEO: Official In Time Trailer [HD]

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą