TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“, arba Įdarbinti dievus

„Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“
Kadras iš filmo / „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasispauskite, gerbiamieji, priimkite į būrį dar vieną antžmogį su antpečiais – Kapitoną.

Styvas Rodžersas (akt. C.Evansas) mano, kad svarbu ne ūgis, o smūgis. Deja, jis neturi nei vieno, nei kito. Todėl nors patriotiškai nusiteikęs paauglys trokšta kautis su naciais, į armiją jo niekas neima. Kol pagaliau netyčia jis tampa superslapto eksperimento dalyviu. Vienas, du, šviesos gęsta, kibirkštys žyra ir iš plieninio konteinerio jau išlipa raumeningas gražuolis.

Štai ką gali genetinis dopingas. Styvas pavirto Kapitonu Amerika – moterų numylėtiniu ir vokiečių siaubu. Bet fašistai irgi turi, ohoho kokių (dieviškų), kozirių, tad vyrukas su kauke ir skydu turės paprakaituoti, kol šis nuotykių filmas pasieks savo lengvai nuspėjamą, beveik laimingą finišą.

Išvados

Prodiuseriai iš spintos ištraukė eilinį supermeną (eilėje jau laukia Žaliasis Žibintas!). Eilinį, nes metodika jau patikrinta – reagentas X sklandžiai paverčia žmones antžmogiais. Tą mes jau matėme „Iksmenuose“, „Milžine Halke“ ir kitur. Bet yra geriau, negu buvo galima tikėtis. Filmo pirmoji pusė – maloni staigmena. Istorija intriguoja, joje yra ironijos, patrauklių personažų su įdomiais charakteriais.Štai ką gali genetinis dopingas. Styvas pavirto Kapitonu Amerika – moterų numylėtiniu ir vokiečių siaubu.

Iš to galėtų gimti neblogas filmas apie tikrą patriotizmą, valią siekiant tikslo ir pasiaukojimą. Deja, persiritus į antrąją pusę, viskas stoja į įprastas, komiksines vėžes ir štai – patriotiškai sintetinis komiksas, sukurptas pagal puikiai įvaldytą metodiką. Jokių siurprizų, kadangi temos pasirinkimas apsprendžia žanrą.

Komiksų mėgėjams pažiūrėti verta, o kitiems rekomenduoju perskaityti originalų ir įtaigų amerikiečių rašytojo Davido Brino 1986 m. fantastinį apsakymą „Toras prieš kapitoną Ameriką“ („Thor Meets Captain America“). Sužinosite, kokiu kraupiu būdu fašistai įdarbino skandinavų dievus, padėjusius ir šio filmo nevidonams.

Faktai

„Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ („Captain America: The First Avenger“) JAV, 2011  m., 125 min.
Režisierius Joe Johnstonas
Vaidina: Chrisas Evansas, Hayley Atwell, Sebastianas Stanas ir kiti.

ĮVERTINIMAS 2/4

VIDEO: Captain America: The First Avenger Movie Trailer 1 Official (HD)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą