Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 19d. 07:33

Kino kodas: komedija „Po vienu stogu“

„Po vienu stogu“
Kadras iš filmo / „Po vienu stogu“

Simpatiška kepyklėlės savininkė Holė (akt. Katherine Heigl) vis dar vieniša, o metai bėga kaip elniai. Situacija kardinaliai pasikeičia per vieną naktį, kuomet žūsta jos geriausių draugų pora (ups... tragiškas intarpas komedijoje!).

Bet prieš mirtį jie dar spėja savo kūdikį testamentu palikti jai ir kitam geriausiam jų draugui Erikui (Joshas Duhamelis). Vargšė komedijos „Po vienu stogu“ herojė Holė vienu ypu gauna dovanų kūdikį, didelį namą su dideliais komunaliniais mokesčiais ir… nekenčiamą Eriką, kuris nuolat iš jos tyčiojasi. Ar toks keistas šeimyninis naujadaras (keistesnis net už Eltono Johno šeimynėlę) gali išlaikyti stabilumą? Be abejo gali, nes tai yra romantinė komedija. Todėl, remiantis Holivudo dėsniais ir Marksizmo teorija apie priešybių vienybę ir kovą, drąsiai prognozuojame laimingą pabaigą.

Reziumė

Pamačius kokio nors filmo plakate K.Heighl veidelį, galima neabejoti, jog tai bus romantinė komedija. Galbūt jai jau niekada nelemta suvaidinti dramatiško vaidmens, o gal ji pati to nenori? Žodžiu, mergina vardu Katerina tiražuoja save kaip jos herojė – pyragėlius ir jai neblogai sekasi. Nesunku atspėti, kad ir šios istorijos pradžioje jai labai nepatinkantis būsimas partneris maždaug po valandos laiko ekrane ims patikti.

Scenarijaus autoriai absoliučiai pateisina Meilės ir Tobulų Santykių pasiilgusių žiūrovų lūkesčius. Viskas labai profesionalu ir beveik automatizuota. Siužetą pagyvina keletas gerų Eriko pokštų ir darni poros vaidyba. Žino tie nevidonai prodiuseriai, kad mes mėgstame nubraukti ašarą, stebėdami neišvengiamą herojų judėjimą laimingos pabaigos link. Ypač kai už lango šalta, slidu, daug pykčio ir dar didesni mokesčiai už šildymą.

Faktai

„Po vienu stogu“ („Life As We Know It“) JAV, 2010  m., 105 min.
Režisierius Gregas Berlantis.
Vaidina: Katherine Heighl, Joshas Duhamelis, Joshas Lucasas.
ĮVERTINIMAS 2/4

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos