TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“, arba Evoliucija 2.0

Trileryje „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ savo vikrumą vėl demonstruoja Tomas Cruise’as
Kadras iš filmo / Trileryje „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ savo vikrumą vėl demonstruoja Tomas Cruise’as.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kažkada tai turėjo nutikti: naujasis Charleso Darvino įsikūnijimas pravarde Kobaltas (akt. M.Nyqvistas) nusprendė Dievo vardu paeksperimentuoti su evoliucija. Pirmas žingsnis – paskatinti žmoniją susinaikinti branduolinio ginklo pagalba ir pažiūrėti, kas atgims.

Sustabdyti Blogį gali tik Ytanas (akt. T.Cruise‘as) su komanda. Bet juos apkaltino Kremliaus susprogdinimu. Štai kodėl ant kovos lauko pliko vienas Ytanas su bendražygiais liko. Vienas lauke ne karys, bet keturi – tai jau komanda. Kuri labai skaudžiai kanda.

Išvados

Kovinė fantastika (kaip, pavyzdžiui, „Eilinis Džo“) beldžiasi į jūsų duris. Jau ketvirtą kartą pamatysite, koks tas Ytanas šaunus. Jis greitai mąsto, nebijo aukščio ir smėlio audros. Jis nevartoja alkoholio (kaip tą pasimėgaudamas daro Bondas) ir jeigu bučiuoja merginą, tai tik iš reikalo (dar vienas esminis skirtumas).

Norint gerai praleisti laiką, patariu nekreipti dėmesio į juokingą siužetą (rusiškai su akcentu kalbančio Ytano, apsimetusio rusų generolu, Kremliuje niekas nesustabdo!). Pagrindinis privalumas – įtikinama reklama, kad be naujausių technologijų net Štirlicas nebeišsiverstų.

Finalas – pasiskolintas epizodas iš „Septyniolikos pavasario akimirkų“. Didvyris žvalgas ir jo nuotolinė žmona.

Tiesa, technologijos filme ne visada suveikia (užtat puikiai du lemtingus kartus suveikia BMW), o Tomas Cruise‘as nuolat yra rimtas, tarsi prieš scientologijos suvažiavimo plenarinę sesiją. Bet gražūs vaizdai ir spartus tempas užliūliuoja. Tik finalinės muštynės dėl ypatingo lagaminėlio daugiaaukštėje automobilių aikštelėje tęsiasi be galo ir kiek nusibosta.

O Štirlicą prisiminiau neatsitiktinai. Finalas – pasiskolintas epizodas iš „Septyniolikos pavasario akimirkų“. Didvyris žvalgas ir jo nuotolinė žmona. Štai taip trileriai apie žvalgus evoliucionuoja į veiksmo komedijas. Smagu, gerbiamieji.

Faktai

„Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ („Mission: Impossibe – Ghost Protocol“) JAV, 2011  m., 125 min.
Režisierius Bradas Birdas.
Vaidina: Tomas Cruise’as, Jeremy Renneris, Paula Patton, Vladimiras Maškovas ir kiti
ĮVERTINIMAS 3/4

VIDEO: Tomas Cruise'as filme „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą