Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 2d. 07:00

Kino kodas: „Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“, arba Reaktyvinis detektyvas

„Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“
Kadras iš filmo / „Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“
Naujajai kino mėgėjų kartai skirtas, iš mirusių prikeltas Šerlokas Holmsas (akt. R. Downey jaun.) yra gan jaunas, žvitrus ir didelis pokštininkas. Kartu su neperskiriamuoju bendražygiu dr. Votsonu (akt. J.Law) antrajame filme jis pradeda kryžiaus žygį prieš didžiausią Europos nusikaltėlį bei intrigantą, genialųjį prof. Moriartį (akt. J.Harris), ketinantį sukelti Pasaulinį karą.
Kadras ia filmo/`erlokas Holmsas: `eaėlių žaidimas
Kadras iš filmo

Tyrimas sudėtingas ir labai pavojingas, todėl spalvingajai porelei, besiblaškančiai po visą Europą, šįkart pravers Holmso brolio Maikrofto ir jaunos čigonės pagalba.

Išvados

Malonu (nors nedažnai pasitaiko), kai antroji filmo dalis pranoksta pirmąją. Tai liudija, kad režisierius mokosi iš savo klaidų arba tiesiog gauna geresnį scenarijų. Tiesa, filmo „Šešėlių žaidimas“ pradžia pernelyg chaotiška, o vargšė Airin Adler, kaip ir pirmajame filme, nepalieka įspūdžio (šis personažas buvo vertas daugiau, nei menko epizodinio vaidmens), bet vėliau situacija pagerėja.

Mat pati istorija parašyta sklandžiau, ji yra aiškesnė. Nors ir dabar dominuoja kompiuterinė grafika, grumtynės, persekiojimai ir įvairaus kalibro ginklai. Režisierius geriau subalansavo turinį su forma, likdamas ištikimas savo stiliui. Pavyzdžiui, jis apdovanojo Holmsą vos ne antgamtiniais sugebėjimais numatyti ateitį.

Kadras ia filmo/`erlokas Holmsas: `eaėlių žaidimas
Kadras iš filmo

O tai praverčia ne tik žaidžiant šachmatais, bet ir prieš lemiamą snukiadaužį. Taigi, „Šešėlių žaidimas“, pasiskolinęs kai kuruos motyvus iš Arthuro Conan Doyle‘io knygos puslapių, skirtas ne klasikos mėgėjams, bet humoro, nuotykių ir patrauklių superdidvyrių, pagerintų vaizdo efektais, ištroškusiems žiūrovams.

Faktai

„Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“ („Sherlock Holmes: A Game of Shadows“) JAV, 2011 m., 125 min.
Režisierius Guy Ritchie.
Vaidina: Robertas Downey jaunesnysis., Jude‘as Law, Jaredas Harris, Noomi Rapace, Stephen Fry, Kelly Reilly ir kiti.
ĮVERTINIMAS 3/4

VIDEO: SHERLOCK HOLMES 2 Trailer 2011 - Official [HD]

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

24:31
02:39
00:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali