Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 18:21

Kino kodas: „Viena diena“, arba Fortūnos pokštai

Anne Hathaway romantinėje dramoje „Viena diena“
Kadras iš filmo / Anne Hathaway romantinėje dramoje „Viena diena“
Virtuoziškai pasinaudojus akimirka, galima suvilioti daug moterų. Tačiau tam reikia įkvėpimo, nuojautos arba geros reakcijos.

Romantinės dramos „Viena diena“ herojui Deksteriui (akt. J.Sturgessas) pirmą kartą nepavyksta, ir jiedu su kurso drauge Em (akt. A.Hathaway) tampa gerais draugais, beveik lygiagrečiai keliaujančiais vingiuotu gyvenimo keliu. Iš pradžių fortūna nusišypso Deksteriui, vėliau – Em.

Deja, nė vienas jų nėra laimingas. Jiedu ieško gyvenimo inkaro atskirai, nenorėdami sau prisipažinti, kad tik kartu taptų stabilia visuomenės ląstele. Aišku, geriau vėliau, negu niekada. Nors guvus žiūrovas tą supras praktiškai iš karto.

Išvados

Šią kino formulę mes puikiai žinome. Tai, kas yra šalia, lengvai pasiekiama, atrodo banalu ir neverta viso gyvenimo įsipareigojimo. Bet vienur kitur nudegus, grįžtama prie tikrų dalykų arba draugų. Juolab, kad vaikinui TIK draugauti su dailia mergina labai sunku. Draugystės sąvoką anksčiau ar vėliau mėginama praplėsti seksu ir kartais tai gali baigtis meile bei vedybomis.

Tik bėda, kad filmo „Viena diena“ autoriai pasirinko pernelyg melodramatišką šios dažnai pasitaikančios istorijos versiją. Veiksmas rutuliojasi vangiai, kaip, tarkime, filme „Kažkas skolinto“. Prasidėjus antrai valandai, iš ekrano ima smelktis nuobodulys. Spartesnis veiksmas bei kai kurių epizodų išmetimas tikrai išeitų į naudą.

Saugiai balansuojama tarp romantinės komedijos ir melodramos, todėl nei vieno, nei kito žanro gerbėjai nebus patenkinti. O juk aktoriai žavūs bei talentingi. Tą liudija miuziklas „Across the Universe“, kuriame sublizgėjo J.Sturgessas, ir satyrinė komedija „Ir velnias dėvi Prada“, kuriame A.Hathaway mus džiugino komikės talentu.

Faktai

Romantinė drama „Viena diena“ („One Day“) Didžioji Britanija 2011 m., 105 min.
Režisierė Lone Sherfig.
Vaidina: Anne Hathaway, Jimas Sturgessas, Patricia Clarkson ir kiti.
ĮVERTINIMAS 2/4

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams