Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 30d. 12:20

„Kino pavasario“ seanse „Vilnius Web Week“ – „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“

„Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“
Kadras iš filmo / „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ kartu su projektu „Kino karavanas“ kviečia į gero kino seansą „Vilnius Web Week“ metu. Gegužės 4 d. 18 val. kino teatre „Pasaka“ nemokamai bus rodomas daug festivalio žiūrovų simpatijų sulaukęs filmas – „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ („The Young and Prodigious T.S. Spivet“).

Ši jauki ir spalvinga, „Amelijos iš Monmartro“ režisieriaus – romantiškojo Jean-Pierre'o Jeunet – juosta „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ pasakoja didelėje rančoje gyvenančio mažo berniuko T.S.Spiveto nuotykius. Jis – gabus išradėjas, netikėtai laimėjęs prestižinį Smitsonio instituto apdovanojimą, savarankiškai ir slapčia nuo tėvų išvyksta į Vašingtoną jo atsiimti.

T.S.Spivetas jaučiasi daugelio nesuprastas, todėl jis bando pritapti prie savo paprastesnių brolio ir sesers bei ekscentriškų tėvų. Jis auga su kaubojumi tėvu bei mokslininke motina (akt. Helena Bonham Carter) Montanos rančoje ir paslapčia daro žemėlapius bei mašinų brėžinius. Vieną dieną į rančą paskambina iš Smitsonio instituto ir pareiškia, kad nori apdovanoti T.S.Spiveto sukurtus amžinojo judėjimo mašinos brėžinius bei pakviesti jį perskaityti padėkos kalbą.

Kadras iš filmo/„Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“
Kadras iš filmo/„Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“

Tačiau instituto darbuotojai nežino, kad brėžinius sukūrė ne kas kitas, o dešimtmetis berniukas. T.S. pabėga iš namų, nes nusprendžia, kad turi dalyvauti apdovanojimuose Vašingtone. Tačiau per šalį keliaudamas krovininiu traukiniu berniukas turės išmokti, kuo galima pasitikėti, o kuo ne, taip pat turės susitaikyti ir su tamsiomis šeimos paslaptimis.

„Kino pavasario“ partneriai „Vilnius Web Week“ siūlo sužinoti, kuo kasdien gyvena interneto bendruomenė, ir iš arti pamatyk IT „virtuvę“. Tad kviečia apsilankyti įvairių įmonių atvirų durų renginiuose, dalyvauti specialiuose praktiniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose bei įsitraukti į kitas veiklas, organizuojamas kartu su progreso konferencijos LOGIN partneriais ir kitais geriausiais IT rinkos žaidėjais. Daugiau informacijos apie „Vilnius Web Week“ – čia.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos