Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino teatras „Pasaka“ mamoms dovanoja nemokamus bilietus į kiną

Filmo „Adelainos amžius“ kadras
Filmo „Adelainos amžius“ kadras
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Motinos dienai kino teatras „Pasaka“ kviečia: atsivesk mamą į kiną! Sekmadienį, gegužės 3 d., skelbiama šventiška akcija, kuomet visoms į kino teatrą savo vaikų atlydėtoms mamoms tądien bilietai į kino filmus bus nemokami.

„Džiaugiamės ir vertiname, kai žmonės puoselėja kino žiūrėjimo tradicijas, nuolat lankosi kine, drauge pasikviečia tėvus. Tačiau tikrai yra mamų, kurios labai seniai lankėsi filme ir galbūt joms tereikia sūnaus ar dukters kvietimo, kompanijos, padrąsinimo, kad ėjimas į kiną taptų maloniu įpročiu“, – Motinos dienos proga kino teatre apsilankyti kviečia kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė.

Motinos dienos akcija galios visoms mamoms, kurias į kino teatrą atsives jų vaikai, kartu žiūrėsiantys filmą. Nebus ribojamas nei mamų, nei vaikų amžius ar pasirinktų filmų skaičius, tad kino teatre su mama bus galima praleisti nors ir visą dieną.

Nebus ribojamas nei mamų, nei vaikų amžius ar pasirinktų filmų skaičius, tad kino teatre su mama bus galima praleisti nors ir visą dieną.

Tądien repertuare bus galima rasti filmų įvairių skonių ir amžiaus žiūrovams, o ypač mamoms. Jei mama dar nematė kultine tapusios odės gyvenimui „Amžinai stilingos“, tai pakvieskite į kiną ne tik ją, bet ir jos drauges. Mamoms, trokštančioms kino naujienų, siūlome unikalią mados ir meilės istoriją „Adelainos amžius“, o ypatingos romantikos besiilginčioms – dramą „Ilgiausia kelionė“.

VIDEO: Filmo „Adelainos amžius“ anonsas

Apie trisdešimtąjį santuokos jubiliejų Paryžiuje švenčiančios poros džiaugsmus ir vargus pasakoja nuotaikingas „Savaitgalis Paryžiuje“. O charizmatiškas, amžinai žavus Al Pacino vieną geriausių savo vaidmenų suvaidino filme „Septintas veiksmas“.

VIDEO: Filmo „Savaitgalis Paryžiuje“ anonsas

„Oskarų“ apdovanojimus stebinčios mamos tikrai nenusivils šių metų laimėtojais „Ida“ bei „Žmogus-paukštis“, o patys mažiausieji kino žiūrovai su mamytėmis mielai apsilankys animaciniuose filmuose „Didysis skrydis“ ar „Namai“. 

VIDEO: Filmo „Septintas veiksmas“ anonsas

Kokį filmą bepasirinktumėte, seansas, praleistas su brangiausiu žmogumi – mama, bus įsimintinas ir nepakartojamas. „Pakviesk mamą į kiną“ akcija galios tik gegužės 3 d. perkant bilietus kino teatro „Pasaka“ kasoje.

Visas Motinos dienos repertuaras čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą