Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 19d. 12:26

Kino teatras „Pasaka“ mažuosius žiūrovus kviečia sekmadienį praleisti lėlių pasaulyje

„Savaitgalio su Pasaka“ kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai
Kino teatro "Pasaka" nuotr. / „Savaitgalio su Pasaka“ kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai

Sekmadienį, spalio 21 d., 14 val. kino teatre ,,Pasaka“ svečiuosis kūrybos namai „Vėjų fėja“. „Savaitgalio su Pasaka“ kūrybinių dirbtuvėlių metu dalyviai galės sukurti personažus – lėles iš įvairiausių natūralių priemonių ir suvaidinti vaidinime. O taip pat mažųjų lauks animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ rinktinė animacija.

Kūrybos namai „Vėjų fėja“ – tai nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta erdvė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose čia veikia kūrybiniai užsiėmimai, skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Todėl kino teatras „Pasaka“ džiaugiasi jog su vaikais dirbanti komanda galės nudžiuginti ir „Pasakos“ mažuosius lankytojus bei jų tėvelius.

Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai kurs personažus – lėles iš įvairiausių natūralių priemonių (medžiagų, kojinių, pakulų, pagaliukų, šakelių ir pan.). O po to visi personažai bus įtraukti į vaidinimą – pasaką, kurią kartu suvaidins su dirbtuvių vedėjais.

Po dirbtuvėlių visi dalyviai žiūrės animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ naujausią animacijos programą „Istorijos mažyliams“. Šį kartą šiltoje ir linksmoje filmų programoje švedų filmas „Astono dovanos“ pasakoja apie mažąjį šuniuką ir jo šeimą. Latvių filmo „Korida“ gerai žinomi „Avarijos brigados“ nariai patenka į Europą, kur sudalyvauja tikroje koridoje ir patiria daug juokingų nuotykių. Rusų filmas „Pasaka apie eglutę“ primins mus Kalėdų šventę ir papasakos istoriją apie eglutę, kuri galėjo pasiversti į mažą mergaitę. Tai tikras klasikinis animacinis perliukas vaikams, apdovanotas Suzdalės festivalio žiuri.

Dirbtuvių trukmė: 45-50 min
Filmo trukmė:50 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt

Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.
Daugiau informacijos www.kinopasaka.lt arba el.paštu pasaka@kinopasaka.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos