Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 29d. 12:26

Kino teatras „Pasaka“ tėčio dieną kviečia švęsti žiūrint filmus

Tėvo diena kino teatre „Pasaka“
Dianos Abramavičiūtės ir Justino Dadono nuotr. / Tėvo diena kino teatre „Pasaka“

Sostinėje įsikūręs kino teatras „Pasaka“ vasaros sezoną pradeda iniciatyva „Pakviesk tėtį į kiną“. Šį sekmadienį – Tėvo dieną – visiems į kino teatrą vaikų atlydėtiems tėčiams bilietai į filmus bus nemokami.

„Tradiciškai esame įpratę dažniau minėti mamos dieną ir sveikinti brangiausią žmogų. Deja, neretai pamirštame pirmąjį vasaros sekmadienį – tėčio dieną – ir kitą brangiausią žmogų. Manome, kad tokia iniciatyva kaip „Pakviesk tėtį į kiną“ paskatins ryškiau žymėti šią šventę. Juk brangiausia dovana tėvams – laikas kartu.“ – apie svarbą švęsti tėčio dieną sako kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

Šventinės dienos akcija galios visiems tėčiams, kuriuos į kino teatrą atsives jų vaikai, kartu žiūrėsiantys filmą. Nebus ribojamas nei tėčių, nei vaikų amžius ar pasirinktų filmų skaičius. Kino teatre su tėčiu bus galima praleisti nors ir visą dieną.

Šventinį sekmadienį nusprendę praleisti kino teatre, galės rinktis iš dvylikos pačių įvairiausių filmų seansų, tarp kurių – ir įvairias tėvų bei vaikų santykių problemas paliečiantys darbai. Japonų kino meistro Hirokazu Kore-edos „Auksinę palmės šakelę“ laimėjęs filmas „Vagiliautojai“ supažindina su tėvu ir sūnumi, kurie po kasdienės vagystės, randa iš šalčio sustirusią ketverių metų mergaitę ir nutaria ją priimti. Šiltas ir jautrus neįprastos šeimos portretas kviečia susimąstyti apie tai, kas yra šeima ir kaip tampa tėvais

Dianos Abramavičiūtės ir Justino Dadono nuotr./Tėvo diena kino teatre „Pasaka“
Dianos Abramavičiūtės ir Justino Dadono nuotr./Tėvo diena kino teatre „Pasaka“

„Šefas Flynas“ pasakoja apie berniuką, kuris tituluojamas jaunuoju Džeimiu Oliveriu. Kai Flynui buvo vos dešimt metų jo kambarys buvo perdarytas į virtuvę, o šiuo metu 20 metų vaikinas turi vieną sėkmingiausių restoranų Niujorke. Kartu tai filmas ir apie mamą, kuri dėl sūnaus atsisako savo karjeros.

Jaudinanti tėvo ir sūnaus santykių drama – Felixo van Groeningeno „Gražus sūnus“, paremtas bestseleriu tapusiais tėvo ir sūnaus Davido bei Nico Scheffų memuarais, pasakoja daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe.

Dianos Abramavičiūtės ir Justino Dadono nuotr./Tėvo diena kino teatre „Pasaka“
Dianos Abramavičiūtės ir Justino Dadono nuotr./Tėvo diena kino teatre „Pasaka“

Šį sekmadienį su tėčiais bus galima išvysti ir daugybę apdovanojimų pelniusį Marijos Kavtaradzės filmą „Išgyventi vasarą“, paryžietišką meilės istoriją „Tobulas vyras“, dokumentinio kino meistro Vitalijaus Manskio filmą „Putino liudininkai“, nukeliantį į Vladimiro Putino eros pradžią. Kokį filmą pasirinktumėte, seansas, praleistas su brangiausiu žmogumi bus įsimintinas ir nepakartojamas.

Bilietą sau ir tėčiui galite įsigyti kino teatro „Pasaka“ kasoje ar internetu. Nuolaida galioja perkant du bilietus į bet kurį birželio 2 dienos „Pakviesk tėtį į kiną“ seansą. Pasirinkę du bilietus, laukelyje įveskite nuolaidos kodą „TĖTIS“. Pritaikius šią šventinę nuolaidą, tėtis geru kinu galės mėgautis nemokamai.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:18
00:30
02:16

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas