Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 26d. 15:44

Kino teatre „Pasaka“ – trumpametražių filmų vakarai

Krisho Shrikumaro filmas „Home“
Kadras iš filmo / Krisho Shrikumaro filmas „Home“

Nuo spalio 28 d. kino teatras „Pasaka“ pradeda naują tradiciją – kartą per mėnesį žiūrovus kviečia vakarą praleisti su trumpametražiais filmais. Šiuose vakaruose bus pristatyti naujausi jaunųjų kino kūrėjų trumpametražiai filmai iš viso pasaulio. Kiekvieną mėnesį trumpametražių filmų gerbėjai galės išvysti vis kitą filmų programą, skirtą vienai šaliai, regionui, temai ar žanrui pristatyti.

Trumpametražių filmų vakarai prasidės nuo filmų programos, pristatančios jaunuosius kino kūrėjus iš Indijos. Programą sudaro 7 filmai, atspindintys šiuolaikinę Indiją ir jaunosios kartos požiūrį į savo šalį. Mėgėjiškos ir profesionalios kino juostos leis iš arti pamatyti Indiją ir pajausti šiuolaikinę šalies kultūrą didžiajame ekrane. Dramatiškas, melancholiškas, o kartais juokingas istorijas pasakojantys jaunųjų kūrėjų darbai yra įvertinti ir pripažinti ne viename Europos, Azijos kino festivalyje.

Režisieriaus Krisho Shrikumaro filmas „Home“ – tarsi meditacija, vieno žmogaus kelionė prisiminimais į vietą, kurią galima vadinti tikraisiais namais. Trumpa komedija „Holy cow“ pasakoja keletą įdomių scenų iš Indijos gatvių. „Sacrifice“ – subtilus, bet sukrečiantis filmas apie šeimos santykius ir religines doktrinas. O visa programą užbaigs Hitesho Kewalya drama „Man of the match“, vaizduojanti dėl kriketo pamišusio berniuko dieną, per kurią jis supranta, ką reiškia visai nevaikiškas atsakomybės jausmas.

Daugiau informacijos apie filmų programą internete: www.kinopasaka.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos