Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti
2012 01 04

Komikas Adamas Sandleris filme „Džekas ir Džilė“ atskleidė savo moteriškąją pusę

Šmaikštusis amerikiečių komikas, gerai pažįstamas Adamas Sandleris jau kitą savaitę užima Lietuvos kino teatrus net dviejuose asmenyse. Komedijoje „Džekas ir Džilė“ patyręs aktorius ėmėsi dvigubo iššūkio – ne tik įkūnijo sėkmės lydimą vyruką, bet ir suvaidino pamišėlę jo seserį.
„Džekas ir Džilė“
„Džekas ir Džilė“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.

Filmo herojų, Los Andžele gyvenantį 40-metį Džeką Sadelsteiną, nesunkiai galima palyginti su pačiu 45-erių A.Sandleriu. Jis su šeima taip pat gyvena šiame Amerikos mieste, su žmona aktore Jacqueline Samantha Titone augina dvi žavias dukras – Sadie Madison ir Sunny Madeline.

Galbūt dėl to, kad turi antruosius namus Niujorke, A.Sandleris kitą filmo heroję įkurdino būtent šiame mieste. O reklamos agentūroje dirbančio vyruko Džeko dvynė sesutė Džilė visai į jį nepanaši, ką jau kalbėti, kad „moters“ (kurią taip pat vaidina A.Sandleris) asmeninis gyvenimas visai nepasisekęs.

Nenuspėjama, vieniša, Niujorke gyvenanti Džilė it dinamitas ketina sudrebinti dvynio brolio gyvenimą. Ir čia nepadės net jo gražuolė žmona, kurią, beje, vaidino paties Tomo Cruise‘o mylimoji Katie Holmes.

Ne tik juokingąją, bet ir moteriškąją savo pusę filme atskleidęs A.Sandleris „Huffington Post“ sakė, kad filmuodamasis juostoje „Džekas ir Džilė“, gerokai suartėjo su dailiosios lyties atstovėmis. Aktorius taip pat buvo ir scenarijaus bendraautoris. „Keturis mėnesius buvau moterimi, dabar jaučiuosi joms kur kas artimesnis ir žinau, kaip dažnai reikia depiliuoti mano moteriškąją pusę“, – juokavo komikas.

Su A.Sandleriu ir K.Holmes prie filmo „Džekas ir Džilė“ dirbo juostos „Nebrendylos“ (angl. „The Grown Ups“) režisierius Dennisas Duganas.

Dar viena ekrano žvaigždė, pasirodanti filme – Alas Pacino, kuris vaidina pats save. „Na, Alas Pacino filme vaidina ne patį save, o išprotėjusią savo versiją“, – teigė A.Sandleris. Jo kolegė K.Holmes džiaugėsi prisidėjusi prie šios komedijos gimimo. „Filmavimo aikštelėje buvo tokia puiki, šeimyniška atmosfera, mūsų dukros kartu žaidė, o ypač smagu buvo filmuotis kruiziniame laive. Ten praleidome 10 dienų. Visas tas laikas buvo tarsi didelės vestuvės“, – šypsojosi moteris.

Linksmoji filmo „Džekas ir Džilė“ premjera Lietuvos kino teatruose – sausio 13-ąją.

Lietuviškai titruotas filmo „Džekas ir Džilė“ anonsas:

VIDEO: DŽEKAS IR DŽILĖ - lietuviškai titruotas anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius