Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 29d. 10:50

Konkursas „European Film Challenge“ meta iššūkį kino mylėtojams

EFC
Organizatorių nuotr. / EFC

Simpatijos europietiškam kinui dar niekada nebuvo tokios abipusės. „European Film Challenge“ – tai iššūkis, skatinantis kino mylėtojus dalintis aistra europietiškam kinui ir mainais laimėti kelionę į vieną didžiausių kino renginių Europoje – Tarptautinį Berlyno kino festivalį.

Dalyvauti „European Film Challenge“ konkurse gali kiekvienas, legaliai pažiūrėjęs 10 europietiškų filmų, užsiregistravęs svetainėje ir pasidalinęs savo įspūdžiais socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ ar „Twitter“ paskyrose su žyme #europeanfilmchallenge.

Kiekvieną kartą žiūrėdami filmą dalyviai turės parodyti, kur ir kaip vyko peržiūra – kino teatre, per televiziją ar internetinėje platformoje (pavyzdžiui, „Netflix“, e.kinopasaka.lt ar kitoje). Kokią nuotrauką naudoti, dalyviui suteikiama visiška laisvė – bilieto nuotrauka, asmenukė kino teatre ar naudoto įrenginio ekrano vaizdas kuo puikiausiai tiks.

„Siekiame, kad žmonės atrastų, mėgautųsi ir kuo daugiau kalbėtų apie europietišką kiną jiems įprastu būdu – socialiniuose tinkluose,“ – sakė Greta Akcijonaitė, viena iš projekto „European Film Challenge“ organizatorių. – „Tokia maloni veikla atsipirks su kaupu, prizas tikrai vertingas – tai ne tik kelionė, bet ir nepamirštama gyvenimo patirtis.“

Dalyvaujantys kino iššūkyje gali tikslingai rinkti daugiau taškų, žiūrėdami filmus iš mažesnių šalių ar debiutuojančių režisierių darbus, dokumentinį kiną ar pasirinkdami kuo įvairesnes peržiūrų vietas. Pagrindinis prizas – kelionė, apgyvendimas ir akreditacija į Tarptautinį Berlyno kino festivalį – teks tam, kas „uždirbs” daugiausia projekto taisyklėse aprašytų iššūkio taškų.

Projekto įgyvendinimui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje skirta ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA schemos „Auditorijos plėtra“ dalinė finansinė parama.

„European Film Challenge“ konkursas vyksta iki gruodžio 15 d. Registracija ir daugiau informacijos – čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos