Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 3d. 12:52

Laimėk filmų „Batuotas katinas Pūkis“, „Tamsiausia valanda“ ir „Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas“ prizus!

Filmas „Tamsiausia valanda“
Kadras iš filmo / Filmas „Tamsiausia valanda“
Su Naujaisiais metais, mieli kino gerbėjai! Sugrįžę į darbus po švenčių, nepamirškite apsilankyti kino teatruose, kur įspūdžių ir įvairiausių emocijų žada nauji filmai. Šią savaitę kviečiame jus laimėti trijų kino juostų prizus!

Už praėjusio kino konkurso nuopelnus sveikiname laiminguosius skaitytojus, kuriems burtai lėmė džiaugtis kino dovanomis: Inga, Rapolas ir Emilija laimėjo kvietimus į filmą „Alvinas ir burundukai 3“, Irina, Mindaugas ir Remigijus nemokamai pamatys kino juostą „Eglutės 2“, o kvietimus į filmą „Naujieji metai Niujorke“ pelnė Laura, Virginija ir Skaistė. Sveikiname laimėtojus!

Mažų ir didelių žiūrovų džiaugsmui kino ekranuose karaliauja „Batuotas katinas Pūkis“. Kas dar nespėjote, būtinai pažiūrėkite šį kino filmą! O už teisingą atsakymą į konkurso klausimą kviečiame laimėti originalų šio filmo prizą – Batuoto katino kojinę!

Jau nuo šio savaitgalio kino teatruose pasirodo intriguojantis trileris „Tamsiausia valanda“, sudrebinsiantis didžiausius pasaulio miestus. Už teisingą atsakymą galite laimėti kvietimus į šį filmą!

Dar vienas – tik kitokio pobūdžio – trileris „Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas“ priverčia žiūrovus susikaupti ir įdėmiai sekti filmo siužeto vingius. Mąstantiems žiūrovams taip pat siūlome laimėti kvietimą sau ir draugui į šį filmą! Taigi išsirinkite, kurio prizo norite, ir dalyvaukite!

Filmo „Batuotas katinas Pūkis“ KLAUSIMAS: Su kokiais dviem bendražygiais į nuotykius leidžiasi katinas Pūkis?

Filmo „Tamsiausia valanda“ KLAUSIMAS: Ką siurbia ir kuo maitinasi nežemiškos būtybės?

Filmo „Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas“ KLAUSIMAS: Koks aktorius vaidina herojų D.Smailį?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų.

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: Puss in Boots (2011) NEW Official Long Trailer - HD
VIDEO: Tinker, Tailor, Soldier, Spy Movie Trailer Official (HD)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°