Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Džonas Karteris“ ir „Projektas X“ prizus!

Filmas „Džonas Karteris“
Kadras iš filmo / Filmas „Džonas Karteris“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, kino gerbėjai! Senasis kino konkursas priverstas baigtis, tačiau jo vietą užims naujas – šįkart siūlantis laimėti originalius filmo „Džonas Karteris“ marškinėlius ir kvietimus į filmą „Projektas X“.

Burtai lėmė, kad už praėjusios savaitės nuopelnus kvietimus į filmą „Paveldėtojai“ laimėjo Medas, Deividas ir Marija, nemokamai filmą „Subtilumas“ pamatys Dangė, Rasa ir Motiejus, o kvietimus į filmą „Tamsos baikeris: keršto demonas“ dovanojame Haroldui, Simui, Aldonai, Rimgaudui, Leonardui ir Linai, o šio filmo marškinėlius įteiksime Gustui. Sveikiname visus laiminguosius!

Kino teatruose pasirodė fantastinis veiksmo filmas „Džonas Karteris“, nukelsiantis žiūrovus net į kelias planetas. Kviečiame nepraleisti šio filmo seanso, o už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti originalius šios kino juostos marškinėlius!

Tuo tarpu pašėlusių komedijų ir išprotėjusių nuotykių gerbėjų laukia filmas „Projektas X“. Atsakykite į konkurso klausimą ir galbūt jums nusišypsos laimė laimėti kvietimus į šį filmą!

Filmo „Džonas Karteris“ KLAUSIMAS: Kokią moterį Marse sutinka filmo herojus?

Filmo „Projektas X“ KLAUSIMAS: Kokiame mieste surengiamas legendinis vakarėlis?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų.

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: John Carter Trailer 2
VIDEO: PROJEKTAS X - kinuose nuo kovo 9 d. (lietuviškai titruotas anonsas)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą