Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Pono Poperio pingvinai“, „Transformeriai 3“ ir „Kažkas skolinto“ prizus!

Filmas „Pono Poperio pingvinai“
Kadras iš filmo / Filmas „Pono Poperio pingvinai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, vasarojantys kino mylėtojai! Nepamirškite ir vasarą pasimėgauti smagiais ir įspūdingais kino reginiais! Naujasis kino konkursas suteikia jums unikalią galimybę laimėti kvietimus į tris puikius filmus – „Pono Poperio pingvinai“, „Transformeriai 3“ ir „Kažkas skolinto“.

Norime pasidžiaugti kartu su praėjusio kino konkurso laimėtojais. Kvietimus į filmą „Hanna“ padovanojome Dariui, Gražvydui ir Audriui, o nemokamai pamatyti filmą „Super 8“ pakvietėme Jolantą ir Luką.

Kino teatruose jau karaliauja ir visus žiūrovus linksmina smagi komedija „Pono Poperio pingvinai“ su garsiuoju komiku Jimu Carrey. Jei dar nespėjote pamatyti šios kino juostos, bandykite teisingai atsakyti į konkurso klausimą!

Didžioji šio savaitgalio ilgai laukta premjera – „Transformeriai 3“ – jau pelnė daugybę gerų atsiliepimų. Teisingai atsakę į konkurso klausimą apie šį filmą pretenduojate laimėti originalų šios kino juostos prizą, dėl kurio kovoti – tikrai verta!

Taip pat negalite praleisti komiškos dramos „Kažkas skolinto“, pasakojančios į kokį sudėtingą meilės trikampį pakliuvo filmo herojė. Taigi laukiame jūsų teisingų atsakymų į konkurso klausimus ir linkime sėkmės laimint prizus!

Filmo „Pono Poperio pingvinai“ KLAUSIMAS: Kas herojui atsiuntė pingvinus?

Filmo „Transformeriai 3“ KLAUSIMAS: Kuo susižavi Semas?

Filmo „Kažkas skolinto“ KLAUSIMAS: Kokios profesijos atstovė yra Reičel?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: Transformers 3: Dark Of The Moon. Linkin Park Trailer
VIDEO: „Kažkas skolinto“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau