Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Tai nutiko Jemene“ ir „Loraksas“ prizus!

Emily Blunt filme „Tai nutiko Jemene“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Emily Blunt filme „Tai nutiko Jemene“
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas, kino mylėtojai! Skelbiame naują kino konkursą, kuris už teisingus atsakymus siūlo galimybę laimėti filmo „Tai nutiko Jemene“ kvietimus ir originalius filmo „Loraksas“ prizus!

Tačiau prieš tai apdovanosime praėjusios savaitės laimėtojus. Originalius filmo „Džonas Karteris“ marškinėlius laimėjo Paulius, Justinas ir Žygimantas, o kvietimai į nuotykių komediją „Projektas X“ atiteko Vaidui, Gabrielei ir Tomui. Sveikiname laimėtojus!

Žiūrovų dėmesio didžiuosiuose ekranuose jau laukia romantinė komedija „Tai nutiko Jemene“, pakviesianti jus į netradicinę žvejybą. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti kvietimus į šį filmą.

O animacinių filmų gerbėjai jau gali džiaugtis smagia komedija visai šeimai „Loraksas“. Pažiūrėję šį filmą, nesunkiai atsakysite į konkurso klausimą ir galbūt būtent jums pasiseks laimėti originalius šio filmo vaikiškus marškinėlius!

Filmo „Tai nutiko Jemene“ KLAUSIMAS: Ko įsigeidžia turtuolis Arabijos šeichas?

Filmo „Loraksas“ KLAUSIMAS: Už ką kovoja Loraksas?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų.

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: "Salmon Fishing in the Yemen" - Trailer # 1

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą