Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 12d. 18:06

Laimėk kvietimus į filmus „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 2 dalis“ ir „Blitz“!

Filmas „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2“
Kadras iš filmo / Filmas „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2“

Sveiki kino mylėtojai! Su jumis sveikinasi naujas kino konkursas, siūlantis laimėti kvietimus į dvi dideles kino premjeras!

Tačiau pirmiausia turime prisiminti praėjusio konkurso nugalėtojus, kuriems atiteko kino dovanos. Kvietimus į filmą „Pono Poperio pingvinai“ laimėjo Eglė ir Džiuginta, o kvietimai į kino juostą „Kažkas skolinto“ atiteko Daugirdui, Linui ir Kristinai. Tuo tarpu originalų filmo „Transformeriai 3“ prizą – interneto kamerą – laimėjo Laurynas. Sveikiname visus laimėtojus!

Šią savaitę kino konkursui reklamos nereikia, nes paskutinį „Hario Poterio“ serijos filmą pamatyti tikriausiai nori ir ruošiasi dauguma burtininko gerbėjų. Vis dėlto keliems laimingiesiems mes padovanosime kvietimus į šį filmą – tereikia teisingai atsakyti į konkurso klausimą!

Ir tai dar ne viskas. Nuo kito savaitgalio kino teatruose pasirodys trileris „Blitz“, kuriame siautės žiaurus serijinis žudikas. Už teisingą atsakymą į klausimą apie šį filmą jūs taip pat pretenduojate būti pakviesti pasižiūrėti šios kino juostos nemokamai. Linkime sėkmės!

Filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 2 dalis“ KLAUSIMAS: Kiek iš viso filmų su šia paskutine dalimi pasakoja apie Hario Poterio nuotykius?

Filmo „Blitz“ KLAUSIMAS: Kokios profesijos atstovus filme naikina žudikas?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: HARIS POTERIS IR MIRTIES RELIKVIJOS. 2 DALIS - naujausias filmo anonsas (titruotas lietuviškai)
VIDEO: 'Blitz' starring Jason Statham - Official Trailer
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos