Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus į filmus „Iš kur tu žinai?“ ir „Piktas vairuotojas“!

Nicolas Cage'as filme „Piktas vairuotojas 3D“
Kadras iš filmo / Nicolas Cage'as filme „Piktas vairuotojas 3D“
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas, mieli kino bičiuliai! Nors žiema jau traukiasi, užleisdama vietą pavasariui, jūsų aktyvumas išlieka toks pats didelis. Tai, žinoma, labai džiugina ir mes nesiruošiame likti skolingi – laiminguosius įvertinsime vertingais kino prizais! Šią savaitę kviečiame laimėti kvietimus į filmus „Iš kur tu žinai?“ ir „Piktas vairuotojas“.

O už praėjusios savaitės kino konkursą norime apdovanoti tuos, kurie atsiuntė teisingus atsakymus į konkurso klausimus ir kuriems sėkmę lėmė mūsų ištraukti burtai. Kvietimus į filmą „Kovotojas“ laimėjo Skaistė, Erika, Medas ir Linas, o šio filmo originalius marškinėlius dovanojame Vaidotui. Nemokamai kino juostos „Biutiful“ kviečiame pasižiūrėti Mindaugą, Iloną ir Stasį, o kvietimus į „Vykrutasus“ laimėjo Audronė, Remigijus, Renaldas ir Inga. Sveikiname visu laiminguosius!

Nuo šio savaitgalio kino teatruose pasirodo naujas veiksmo trileris „Piktas vairuotojas“, kuriame žaibišku greičiu laksto Holivudo žvaigždė Nicolas Cage'as. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti kvietimą sau ir draugui į šį filmą.

O taip pat siūlome laimėti nemokamą patekimą į romantinę komediją „Iš kur tu žinai?“, kurioje galėsite stebėti sunkiai išsprendžiamą meilės trikampį. Taigi išsirinkite, kurį filmą norite pamatyti nesumokėję nė cento, atsakykite į klausimą ir laukite gerų žinių iš mūsų!

Filmo „Piktas vairuotojas“ KLAUSIMAS: Kokia Miltono giminaitė pagrobiama filme?

Filmo „Iš kur tu žinai?“ KLAUSIMAS: Kokį sportą kultivavo Liza?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą