Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 13d. 12:54

Laimėk kvietimus į filmus „Kario kelias“, „Spragtukas“ bei „Meilė ir kiti narkotikai“ (video)

Filmas „Meilė ir kiti narkotikai“
Kadras iš filmo / Filmas „Meilė ir kiti narkotikai“

Sveiki, kino filmų gerbėjai! Naujaisiais metais kino konkursai tikrai nedings iš mūsų portalo ir prizų siūlysime laimėti dar daugiau! Taigi nieko nelaukiant skelbiame pirmąjį šių metų konkursą, kuriame galite laimėti kvietimus į filmus „Karo kelias“, „Spragtukas“ ir „Meilė ir kiti narkotikai“!

Neliksime skolingi ir pirmiausia pasveikinsime praėjusių kino konkursų laimėtojus. Originalius filmo „Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai“ puodelius dovanojame Audronei ir Pauliui, kvietimus į filmą „Eglutės“ laimėjo Milda, Stasė ir Viačeslavas, o nemokamai kino juostos „Kažkur tarp ten ir čia“ pasižiūrėti keliaus Jolanta, Eglė, Rimas ir Povilas. Sveikiname laimėtojus!

Šią savaitę kviečiame jus laimėti nuotykinio filmo visai šeimai „Spragtukas 3D“ kvietimus ir pamatyti šią pasaką savo akimis.

Aštresnių pojūčių mėgėjams siūlome savo akimis išvysti fantastinį nuotykių filmą „Kario kelias“. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą siūlome jums bandyti laimėti kvietimus į šios kino juostos seansą!

Na, o meilės ir jausmų peripetijų išsiilgusiems skaitytojams rekomenduojame filmą „Meilė ir kiti narkotikai“, kuris ne tik suteiks gerų emocijų, bet ir privers susimąstyti. Taigi pasirinkite norimą filmą, teisingai atsakykite į klausimą ir tegul fortūna jums šypsosi!

Filmo „Spragtukas 3D“ KLAUSIMAS: Kokią dovaną Kalėdoms gavo Merė?

Filmo „Kario kelias“ KLAUSIMAS: Ką žudyti atsisako kovotojas Jangas?

Filmo „Meilė ir kiti narkotikai“ KLAUSIMAS: Kokia liga serga Maggie?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės