Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus į filmus „Vaizdo dienoraštis“ ir „Meilės priesaika“!

Filmas „Vaizdo dienoraštis“
Kadras iš filmo / Filmas „Vaizdo dienoraštis“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki kino gerbėjai! Prieš jūsų akis – naujas kino konkursas, šį kartą siūlantis laimėti kvietimus į du naujus Lietuvoje rodomus filmus „Vaizdo dienoraštis“ ir „Meilės priesaika“.

Senasis kino konkursas baigėsi, o jo laimėtojais burtų keliu tapo būrys 15min.lt skaitytojų. Kvietimus į filmą „Karo žirgas“ laimėjo Gitana, Simas ir Kristupas, biografinę dramą „Geležinė ledi“ nemokamai pamatys Jonas, Rima ir Tomas, o į dramatišką trilerį „Sniegynų įkaitai“ kvietimus laimėjo Žaneta, Dalia ir Darius. Sveikiname nugalėtojus!

Veiksmo trilerių gerbėjai didžiuosiuose ekranuose jau gali sekti filmo „Vaizdo dienoraštis“ siužetą. Jei dar nespėjote pamatyti šios kino juostos intrigos, kviečiame bandyti laimėti kvietimus į šį filmą!

O žiūrovai, neabejingi romantikai, turėtų suskubti teisingai atsakyti į konkurso klausimą ir pasinaudoti galimybe laimėti kvietimus į romantinę dramą „Meilės priesaika“. Linkime sėkmės!

Filmo „Vaizdo dienoraštis“ KLAUSIMAS: Kiek šiame filme pagrindinių herojų?

Filmo „Meilės priesaika“ KLAUSIMAS: Koks įvykis tampa sunkiu išbandymu porai?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų.

Nepamirškite parašyti savo vardo, miesto, kuriame gyvenate, ir telefono numerio. Laimėtojus informuosime asmeniškai. Sėkmės!

VIDEO: Chronicle - Official Trailer (2012) [HD]
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą