Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 18:02

Laimėk kvietimus į filmus „Žaibiškas kerštas“, „Megamaindas“ ir „Paskutinė naktis“! (video)

Filmas „Paskutinė naktis“
Kadras iš filmo / Filmas „Paskutinė naktis“
Jau skambant kalėdiniams varpeliams, siūlome jums nepamiršti apsilankyti kino teatruose, kur pasirodo skirtingiems žiūrovų skoniams pritaikyti filmai!

Bet pirmiausia tradiciškai turime suvesti sąskaitas su praėjusio konkurso nugalėtojais ir pradžiuginti laiminguosius nusipelnytomis dovanomis. Juodąją komediją „Kaip suomiai Kalėdų Senelį...“ nemokamai kviečiame pasižiūrėti Vygaudą ir Mykolą, trilerio „Trys įtemptos dienos“ marškinėlius dovanojame Augustinui, Lukui ir Remigijui, o filmo „Narnijos kronikos: „Aušros užkariautojo“ kelionė“ tušinukus laimėjo Vilma, Gabrielė, Herkus ir Nojus. Sveikiname laimėtojus!

Šią savaitę kviečiame teisingai atsakyti į konkurso klausimą ir laimėti kvietimus į filmą „Žaibiškas kerštas“. Tuo tikrai turėtų susidomėti užkietėję veiksmo filmų gerbėjai!

Tuo tarpu romantinių dramų mėgėjai jau turėtų ruoštis keliauti į filmą „Paskutinė naktis“. Ši kino juosta palies daug kam aktualią patogios santuokos ir aistringų pagundų temą...

Na, o animacinių filmų žiūrovai turėtų kuo greičiau teisingai atsakyti į konkurso klausimą apie filmą „Megamaindas“ ir jį atsiųsti mums – galbūt būtent jums mes padovanosime 2 kvietimus į šį filmą. Visiems linkime sėkmės!

Filmo „Žaibiškas kerštas“ KLAUSIMAS: Kam nori atkeršyti pagrindinis herojus?

Filmo „Paskutinė naktis“ KLAUSIMAS: Koks herojės vyro bendradarbės vardas?

Filmo „Megamaindas“ KLAUSIMAS: Kas yra tas Megamaindas?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: Faster Movie Trailer Official (HD)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/