15min be reklamos
2018 10 06, 10:22

Latvijoje bus filmuojamos scenos kino juostoms su M.Rourke, S.Adkinsu ir A.Pacino

Latvijoje vėliau šiais metais bus filmuojamos scenos filmams „Karo medžioklė“ (Warhunt) ir „Pinokis“ (Pinocchio), kuriuose vaidins kino žvaigždės Mickey Rourke'as, Scottas Adkinsas ir Alas Pacino, sakė prodiusavimo bendrovės „Forma Pro Films“ atstovė Svetlana Puntė.
Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“
Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“ / „ACME Film“ nuotr.

Trilerio „Karo medžiuoklė“, kuriame vaidins M.Rourke ir S.Adkinsas, siužetas klostosi Antrojo pasaulinio karo metu. Kelios šio filmo scenos bus filmuojamos Latvijos etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, Pokainių girioje ir Lygatnės miškuose bei urvuose.

Dauguma scenų „Pinokiui“, kuriame A.Pacino vaidins meistrą Džepetą, bus filmuojamos Jaunpilio pilyje, Rygos senamiestyje ir Latvių draugijos namuose, taip pat Latvijos etnografiniame muziejuje.

S.Punte atkreipė dėmesį, kad kiekvieno užsienietiško filmo kūrimas Latvijoje atneša šimtus tūkstančių dolerių šalies ekonomikai. Šios pajamos gaunamos ne vien iš kino pramonės, bet ir apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų, transporto, apsaugos ir kitų veiklų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą