TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ bus rodomas ilgiau

Filmas „Michaelas Jacksonas. Pabaiga“
Kadras iš filmo / Filmas „Michaelas Jacksonas. Pabaiga“
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 27-os dienos vakarą (Lietuvoje spalio 28-os dienos rytą) daugumoje pasaulio šalių vienu metu įvyko iškilminga filmo „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ premjera. Dokumentinis filmas apie atlikėjo pasiruošimą koncertiniam turui „This is it“ didiesiems kino ekranams buvo pradėtas ruošti iškart po popkaraliaus mirties.

Atsižvelgdama į SONY studijos pageidavimus, Lietuva kaip ir visos kitos filmą demonstravusios šalys, bilietais prekiauti pradėjo likus mėnesiui iki filmo premjeros dienos. Taip pat buvo planuota filmą kino teatruose rodyti tik 19 dienų.

Per pirmąsias 5 rodymo dienas vien Lietuvoje filmą pamatė net apie 14 tūkst. žiūrovų, o daugelyje pasaulio šalių jau prieš premjerą bilietai į beveik visus filmo seansus buvo išparduoti.

Atsižvelgdama į tokį didelį žiūrovų antplūdį ir jų nepasitenkinimą dėl tokio trumpo filmo demonstravimo laiko, SONY studija nusprendė pratęsti filmo „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ rodymo laikotarpį.

„Matydami pirmuosius filmo rodymo rezultatus, esame įsitikinę, jog per numatytas dvi rodymo savaites nesuspėsime filmą pademonstruoti visiems jį norintiems pamatyti. Todėl, atsižvelgdami į žiūrovų pageidavimus, dokumentinio filmo „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ rodymo laikotarpį visose teritorijose pratęsiame iki papildomų 3 savaičių“, – naujus nurodymus pranešime išdėstė SONY studijos viceprezidentas Ralph Alexander.

Anot „Acmefilm“ kino teatrinių filmų skyriaus vadovo Ernesto Musniko, pirmojo savaitgalio rezultatai pranoko visus lūkesčius ir girdint labai teigiamus žiūrovų atsiliepimus apie šį filmą, „Acmefilm“ negali iš mažesnių Lietuvos miestų gyventojų atimti galimybės pamatyti jį. Dėl to buvo nuspręsta filmo rodymą pratęsti dar dviems savaitėms.

Filmas buvo planuotas rodyti nuo spalio 28 dienos iki lapkričio 15 dienos. Dabar, pasikeitus sąlygoms, filmas bus rodomas iki lapkričio 26 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018