Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 12:22

Lietuvos kino teatruose – vaidybinio filmo „Giedrė“ premjera (video)

Filmas „Giedrė“
Kadras iš filmo / Filmas „Giedrė“

Gruodžio 1 dieną 19 val. kino teatre „Pasaka“ vyks naujo lietuviško filmo „Giedrė“ (rež. Donatas Vaišnoras) premjera. Tai nepriklausomos kino kompanijos „Tremora“ ir postprodukcijos kompanijos „LapeSnape“ kartu įgyvendintas projektas.

Filmas paprastai ir be jokių perdėtų efektų pasakoja dviejų žmonių meilės istoriją. Du vienas kitą mylintys žmonės skiriasi. Skiriasi ir nesupranta kodėl. Po išsiskyrimo herojus jungiantis ryšys nenutrūksta. Jie ir toliau dalijasi intymaus gyvenimo detalėmis. Toks keistas atvirumas žeidžia, bet padeda nors trumpam susigrąžinti prarastą artumą. Jie nesipriešindami priima mylimo žmogaus dovanotą skausmą ir patys provokuoja juos skaudinančias situacijas. Jie daro viską, kad sunaikintų savo meilę. Su kiekviena diena jausmų ir minčių sąmyšis didėja. Galiausiai Giedrė ir Darius suvokia, kad vienas be kito negali…

Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė aktorė Marija Korenkaitė (teatro „Atviras ratas“ aktorė) ir režisierius Ignas Miškinis. Filme taip pat vaidina Giedrius Savickas, Ieva Matulionytė, Donatas Vaišnoras, Ieva Norvilienė.

Filmo kūrybinė grupė: scenarijaus autorius ir režisierius Donatas Vaišnoras, operatoriai Vilius Mačiulskis ir Giedrius Svirskis, kompozitorius Titas Petrikis, garso režisierius Vytis Puronas, prodiuseriai Donatas Vaišnoras ir Ieva Norvilienė.

Filmas nufilmuotas per išskirtinai trumpą laiką – 8 dienas. Dauguma scenų filmuota Vilniaus mieste. Filmo biudžetas – 3000 litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos