Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Liūdesio klubas“ „Romuvos“ lauko kine – ne toks ir liūdnas

„Liūdėsio klubas“
Projekto partnerio nuotr. / „Liūdėsio klubas“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Praėjusį ketvirtadienį tikro žiūrovų antplūdžio sulaukęs pirmasis „Romuvos“ lauko kino seansas pasisekė puikiai. Kauno kino centro „Romuva“ atstovė M.Inčerytė džiaugėsi, jog kauniečiai pamėgo lauko kino seansus bei sugrįžo ir šiemet. Nors vakaras buvo išties šviesus ir kino seansą teko pradėti vėliau nei planuota, jaukiai įsitaisę žiūrovai mėgavosi juo iki pat vidurnakčio. Vakarą užbaigė fejerverkų šūviai.

„Romuvos“ lauko kinas tęsia filmų po atviru dangumi maratoną ir grįžta jau šį ketvirtadienį. Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai” „Romuvos“ lauko kinui dovanoja ironiškąją režisieriaus Vincente Mariette komediją „Liūdesio klubas”. Filmą žiūrovai išvys liepos 27-tą dieną šalia Kauno pilies. Filmą pristatys Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani.

Projekto partnerio nuotr./„Liūdėsio klubas“
Projekto partnerio nuotr./„Liūdėsio klubas“

Pirmasis prancūzų režisieriaus Vincente Mariette ilgametražis filmas – juoką pro ašaras kelianti juodojo humoro komedija. Kino juostos ašis – dviejų brolių Leono, Bruno ir galimai jų sesers Klojos – kelionė, ieškant, dingusio, kaip spėjama, mirusio jų tėvo. Leonas – finansinių problemų turintis buvęs profesionalus teniso žaidėjas, o Bruno, kad ir kaip būtų paradoksalu, iš pažinčių verslo gyvenantis vienišius.

Kelionė ieškant mirusio tėvo nėra tokia jau niūri. Sename „Porche” automobilyje keliaujančiai trijulei atgyja prisiminimai apie jų vaikystę ir kelionė pasisuka šiek tiek kitu kampu. Mirusio tėvo paieškos Leonui, Brunui ir Klojai virsta emocine išpažintimi.

VIDEO: „Liūdesio klubo” anonsas:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą