Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 16:15

Marilyn Monroe vaidmuo aktorei Michelle Williams prognozuoja „Oskarą“

Filmas „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“
Kadras iš filmo / Filmas „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“

Dviejų „Oskarų“ laureatė Michelle Williams, naujame filme „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ įkūnijanti Marilyn Monroe, prisipažino, kad vaidindama legendinę Holivudo žvaigždę jautėsi itin „trapi ir pažeidžiama“.

Rengdamasi šiam vaidmeniui 31 metų aktorė peržiūrėjo visus filmus, kuriuose vaidino M.Monroe, taip pat skaitė daugybę šios žvaigždės biografijų, interviu ir visos kitos informacijos, kuri galėjo padėti geriau pažinti šią žvaigždę. Tačiau sunkiausia, pasak aktorės, buvo emociškai persikūnyti į tokio sudėtingo charakterio asmenybę kaip Monroe.

„Iš visų mano vaidmenų, šis buvo vienas sudėtingiausių, – pasakoja Michelle. – Kad gerai jam pasirengčiau, pirmiausia turėjau visiškai panirti į savo mintis, tarsi palįsti po didinamuoju stiklu ir analizuoti savo poelgius kiekvieną įmanomą minutę. Šiame filme buvau labai reikli sau.“

Aktorė pasakoja, kad šis vaidmuo ir filmas buvo pasiglemžęs visą jos gyvenimą: „Net nežinau, ar aš pati valdžiau šį vaidmenį, ar mano personažas tai darė už mane. Filmas tarsi įtraukė mane ir užbūrė. Tai buvo pavojinga, nes pasidariau labai jautri, ir be kasdienio paskatinimo, kad viską darau gerai, būčiau palūžusi.“

Už šį vaidmenį M. Williams jau prognozuojama „Oskaro“ nominacija „Geriausios aktorės“ kategorijoje.

Kino kritikai neabejoja, kad pastarasis vaidmuo M. Williams filmografijoje – vienas stipriausių, todėl aktorė jau gali ieškoti puošnios suknelės iškilmingai „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijai.

Juosta „7 dienos ir naktys“ jau dabar nominuota net trims „Oskarų“ pranašams „Auksiniams gaubliams“ (įskaitant „Geriausios aktorės“ ir „Geriausio miuziklo“ kategorijas).

Filmas „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo sausio 20 dienos.

VIDEO: 7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe (lietuviškai titruotas anonsas)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/