Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 07, 10:52

Mattas Damonas ir Jodie Foster patvirtino dalyvausiantys naujame mokslinės fantastikos filme

Aktoriai Mattas Damonas ir Jodie Foster patvirtino ketinantys nusifilmuoti naujame mokslinės fantastikos „Elysium“ (liet. „Eliziejaus laukai“), kurį kuria režisierius Neillas Blomkampas.
Jodie Foster
Jodie Foster / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mattas Damonas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mattas Damonas

2009-aisiais filmą „9-asis rajonas“ (angl. „District 9) pristatęs N.Blomkampas, regis, šįsyk vėl kuria ambicingus planus. Būsimame, antrajame jo pilnametražiame filme pasirodys visame pasaulyje garsūs aktoriai. Taip pat komandoje yra ir „9-ojo rajono“ aktorius Sharlto Copley.

Kaip pranešė Deadline.com, tiek M.Damono, tiek J.Foster sutikimai pasirodyti filme „Elysium“ yra oficialūs. Teigiama, kad M.Damonas pats išreiškė didelį norą vaidinti šioje kino juostoje. „Labai labai labai noriu vaidinti šiame filme ir labai noriu dirbti su Neillu. Manau, kad jis genijus. Man labai patiko „9-asis rajonas“. Tai buvo vienas mėgstamiausių mano filmų 2009-aisiais“, – sakė aktorius.

Filmo „Elysium“ veiksmas turėtų veikti tolimoje ateityje, kitoje planetoje. Kino juosta prisotinta socialinių ir politinių idėjų, įvilktų į Holivudo veiksmo filmo rūbą.

Tai nebus „9-ojo rajono“ tęsinys, nors kompanija „Sony Pictures“ ir spaudė N.Blomkampą jį sukurti. Filmą „Elysium“ išleisti planuojama 2013-aisiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą