Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 6d. 16:44

Meilės istorijoje „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“ vaidins ir Jude‘as Law bei Anthony Hopkinsas

Filmas „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“
Kadras iš filmo / Filmas „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“

Ryškios ekrano žvaigždės Jude‘as Law, Anthony Hopkinsas ir Rachel Weisz jau nuo rugsėjo 28 dienos Lietuvos kino teatruose pasirodys naujojoje filmų „Dievo miestas“ ir „Ištikimas sodininkas“ režisieriaus Fernando Meirelleso dramoje „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“ (angl. „360“). Žmonės iš skirtingų socialinių sluoksnių jaučia neįtikėtiną trauką vienas kitam. Tai tik seksas? Ar visgi meilė?

Išskirtiniais ekrano sprendimais pasižymintis brazilų režisierius F.Meirellesas šįsyk prisotino savo juostą ne tik kunkuliuojančių jausmų, bet ir trileriui būdingos nuotaikos. Dirbdamas prie filmo jis jėgas suvienijo su žinomu scenaristu Peteriu Morganu, kūrusiu filmo „Frostas prieš Niksoną“ scenarijų.

Filmo „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“ herojų pasauliai itin gilus, nors paviršiuje gali atrodyti, kad jie ieško tik pasitenkinimo ir laikino artumo. Šiuolaikinių žmonių pasakojimai iš skirtingų šalių ir miestų F.Meirelleso juostoje susijungia į ryškią, įtemptą, laukimo nuotaikos kupiną ir sielos gelmes užkabinančią meilės istoriją.

Pirmiausia žiūrovai nukeliauja į Austrijos sostinę Vieną, kur dvi slovakės seserys pozuoja fotografui. Vyresnioji tampa prostitute, o jos pirmuoju klientu – britų verslininkas (akt. J.Law). Po šio susidūrimo jis grįžta į Londoną, kur jo laukia žmoną (akt. R.Weisz). Ši, beje, irgi nepėsčia ir yra užmezgusi romaną su jaunesniu fotografu. Painiuose meilės keliuose paklydęs ir šis, mat su vedusia moterimi jis apgaudinėja savo merginą. Visi šie herojai išgyvena pakilimus ir nuosmukius – mėgaujasi meile ir ją praranda.

Kone ryškiausias vaidmuo teko garsiajam Velso aktoriui, 74-erių A.Hopkinsui. Jis įkūnija senyvą britų džentelmeną, mėginantį susitaikyti su galima dukters mirtimi.

„Šią juostą galima vadinti idėjų filmu“, – apžvalgoje rašė „Mail Online“ kino kritikas. „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“ – tarsi intriguojantis žaidimas, o jo kūrėjai – šio žaidimo ekspertai“, – atsiliepė „The Hollywood Reporter“ apžvalgininkai.

Užburtą įvykių kaleidoskopą, jausmingą istoriją, nusidriekiančią per skirtingus miestus ir, atrodytų, niekuo nesusijusių žmonių gyvenimus Lietuvos žiūrovai išvys jau rugsėjo 28 dieną.

VIDEO: 360 Movie Trailer [HD]

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės