Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 12:33

Mickey Rourke'as niekada iš anksto nerepetuoja filmo scenų ir nesimoko tekstų

Filmas „Nemirtingieji“
Kadras iš filmo / Filmas „Nemirtingieji“
Šiuo metu ir Lietuvos kino teatruose rodomo filmo „Nemirtingieji“ režisierius Tarsemas Singhas pasakoja, kad dirbti su aktoriumi Mickey Rourke buvo labai sunku, bet įdomu – pasirodo, prieš atvykdamas į filmavimo aikštelę patyręs kino veteranas niekada nerepetuoja savo scenų ir netgi mintinai nesimoko žodžių.

Mitologiniame epe apie mirtingųjų ir dievų kovas „Nemirtingieji“ Mickey Rourke įkūnija despotišką karalių   Hiperioną, siaubiantį Senovės Graikijos miestus ir kaimus, planuodamas užkariauti visą pasaulį.

„Daugelis aktorių dirbo labai profesionaliai, tačiau, kalbant apie Mickey, aš net nenorėjau, kad jis pernelyg stengtųsi. Jis kitoks aktorius, – pasakoja T.Singhas. – Mes susitikdavome akis į akį prieš pat scenos filmavimą ir aš jam tiesiog nurodydavau vietas, kurioje kas turėtų vykti, visa kita buvo jo asmeninė interpretacija. Visi vienos scenos dubliai būdavo skirtingi, nes kiekvieną kartą jis vaidindavo vis kitaip. Galima sakyti, jis net nevaidino – tiesiog elgėsi taip, kaip tuo metu jam atrodė tinkamiausia. Mickey vienintelis aktorius, kuriam tai leidau!“

„Nemirtingieji“ sukurti remiantis graikų mitais, tačiau pateikia visai naują Senovės Graikijos dienų interpretaciją. Mirtingieji prieš dievus, kovą už žmonijos ateitį, moters garbę ir nemirtingumą – filme verda mūšis, nulemsiantis žemės ir dangaus likimą.

Be Mickey Rourke'o, juostoje gausu ir kitų Holivudo žvaigždžių: narsųjį Tesėją filme įkūnija naujasis šių laikų Supermenas – aktorius Henry Cavillas, žavingą pranašę Fedrą  vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ „mylimoji“ Freida Pinto, Dzeusą – Lucas Evansas, Poseidoną – „Saulėlydžio“ žvaigždė Kelllanas Lutzas.

Įspūdingiausias šių metų kino epas „Nemirtingieji“ – jau rodomas visuose kino teatruose.

VIDEO: Lietuviškai titruotas Nemirtingieji treileris

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Mickey Rourkeas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams