Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mistiniame filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ – kova su demonais ir įtraukiantis prieblandos pasaulis

Lily Collins filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Lily Collins filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ypatingųjų savybių turintys jaunuoliai jau ne pirmus metus karaliauja kine, tačiau šįkart žiūrovai išvys dar neregėtą mistinį prieblandos pasaulį. Pagal Cassandros Clare romaną pastatytame filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ (angl. „The Mortal Instruments: City of Bones“) herojais taps magiškomis runomis savo kūnus marginantys kariai – demonus naikinantys prieblandos medžiotojai.

ACME Film archyvo nuotr./Jamie Campbellas Boweris filme Mirties įrankiai: Kaulų miestas
„ACME Film“ archyvo nuotr./Jamie Campbellas Boweris filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“

Pagrindinė filmo herojė – jaunoji raudonplaukė Klerė Frei, kurią įkūnijo aktorė Lily Collins. Ji – paprasta mergaitė su potraukiu į meną, mielai laiką leidžianti savo geriausio draugo ir jo bičiulių draugijoje. Tačiau ramų gyvenimą sujaukia netikėtas apsilankymas klube, kur mergina išvysta žmogžudystę, kurią, beje, matė tik ji viena. Netikėtai Klerė susipažįsta su dailiu ir paslaptingu auksaplaukiu Džeiku. Tačiau kaip mat po to į jos gyvenimą įsiveržia tikra baigių ir stulbinančių įvykių lavina. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis dingsta Klerės mama, ją pačią užpuola demonas, nuo kurio ją gelbsti tik Džeiko vikrumas. Paaiškėja, kad mergina turi ne tik dovaną matyti daugiau nei paprasti mirtingieji, jos gyslomis teka prieblandos medžiotojų kraujas. Nepažįstamas pasaulis įtraukia – jame gresiantys pavojai ir viliojanti iš angelų kilusių  gėrio kovotojų galia priverčia Klerę pasikeisti ir narsiai stot į kovą jų pusėje.

„Man labai patiko, kad Klerė yra stipri, tvirtos valios jauna moteris, kuri gyvena įprasta gyvenimą. Ją užklumpa beprotiškos situacijos ir ji sugeba gracingai jas išspręsti“, – EW.com sakė pagrindę heroję vaidinanti L.Collins.

ACME Film archyvo nuotr./Lily Collins ir Jamie Campbellas Boweris filme Mirties įrankiai: Kaulų miestas
„ACME Film“ archyvo nuotr./Lily Collins ir Jamie Campbellas Boweris filme „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“

Šiuolaikiniame Niujorke besirutuliojantis filmo „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ siužetas privers susimąstyti, galbūt išties visai šalia mūsų per amžius verda angelų palikuonių ir demonų kova. Ką jau kalbėti apie tai, kad prieblandoje slepiasi ne tik jie, bet ir kiti gyventojai, tokie kaip vilkolakiai, vampyrai, galingi magai ir kiti mirtį nešantys tvariniai.

Kino kritikai sutinka, kad Haraldo Zwarto režisuotas filmas „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ turi visus tokio žanro filmams sėkmę lemiančius elementus – įtikinamą ir nenuspėjamą istoriją, paprastą paauglę, meilės trikampį, stiprius jausmus ir kovą dėl brangių žmonių. Ką jau kalbėti apie populiarių ir itin gerbėjų simpatijas kurstančių aktorių kolektyvą. Filme vaidino jaunieji aktoriai L.Collins, Jamie Campbellas Boweris, Kevinas Zegersas, iš serialo „Sostų karai“ pažįstama Lena Headey, Jonathanas Rhysas Meyersas ir kiti. Lietuvą naujoji mistinė juosta „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ pasieks rugpjūčio 23 dieną.

VIDEO: Filmo „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ anonsas:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą