Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mitologiniame filme pasiuntinys Hermis avi madingais sportbačiais

Filmas „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“
Kadras iš filmo / Filmas „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“
Šaltinis: 15min
0
A A

Režisierius Chrisas Columbus, pradėjęs ieškoti scenaristo, galinčio padėti parašyti scenarijų kino filmui pagal populiarią Rick Riordan knygą „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“, pirmiausia kreipėsi į Craigą Titley – filosofijos mokslų daktarą, puikiai išmanantį mitologiją.

Tačiau, kai garsusis „Hario Poterio“ režisierius ir jo pasirinktas scenaristas ėmė nagrinėti knygos detales, jie pamatė, kad turės pakeisti vieną dalyką, neturintį nieko bendro su mitologija.

Didžiausias nukrypimas nuo knygos filme yra pagrindinio veikėjo amžius – knygoje jis labai jaunas, jaunesnis net už Harį Poterį.

„Pagrindinis herojus knygoje yra vos devynerių. Tad abu su režisieriumi vienbalsiai šį herojų „pasendinome“ iki septyniolikos metų“, – sako Craigas.

Režisieriaus C.Columbuso dukra nuo pat knygos pasirodymo yra aistringa Persio Džeksono gerbėja. Persis – rašytojo R.Riordano fantastinės knygos, pasakojančios apie šiais laikais vykstančias Graikų dievų intrigas ir machinacijas, pagrindinis herojus. Režisierių ypač sujaudino, kad abu – Persis Džeksonas ir jo dukra – kenčia nuo disleksijos (gebėjimo skaityti sutrikimo).

Knygoje paauglys pusdievis Persis, kuris yra jūrų dievo Poseidono sūnus, klaidingai apkaltinamas pavogęs dėdės Dzeuso žaibą ir siunčiamas ieškoti tikrojo nusikaltėlio.

C.Columbusas tikisi, kad šiuolaikiniai atributai filme pakurstys jaunimo susidomėjimą klasikine mitologija, kur Olimpo dievų pasiuntinys, sielų palydovas į kitą pasaulį – Hermis – dėvi ne senus sparnuotus sandalus, o „Converse All-Stars“ sportbačius.

„Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ Lietuvos ir pasaulio kino teatruose pradedamas rodyti vasario 12 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau