Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujoje „Trijų muškietininkų“ ekranizacijoje susipina naujausios technologijos ir šimtmečių senumo istorijos žavesys

Kadras iš filmo„Trys muškietininkai“
AcmeFilm nuotrauka / Kadras iš filmo „Trys muškietininkai“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Visi už vieną ir vienas už visus!“ – šis legendinis trijų ambicingų vyrukų Ato, Porto ir Aramio šūkis ir vėl skambės didžiuosiuose ekranuose. Spalio 14 dieną į Lietuvą atkeliauja naujausia kultinio rašytojo Aleksandro Diuma romano ekranizacijos versija, kurią 3D formatu sukūrė pramoginio kino meistras Paulas W.S.Andersonas, išgarsėjęs tokiais kino hitais kaip „Absoliutus blogis“, „Svetimas prieš Grobuonį“ ir „Mirties lenktynės“.

Naujųjų „Trijų muškietininkų“ režisieriaus ir prodiuserio Paulo W.S.Andersono trileriai visada pulsuoja nevaldoma energija, vaizdo efektų piruetais, akrobatiniais triukais bei beprotiška vaizduote.

XVII amžiaus išgalvotų karališkų intrigų spektaklyje jis savaip interpretuoja A.Duma literatūrą ir gerai pažįstamus riterius įpainioja į keblius nesusipratimus.

„Istoriją apie tris be galo drąsius vyrukus skaičiau daugybę kartų ir mane žavėjo tai, kad skirtingame amžiuje šį romaną priimdavau skirtingai. Tai įrodo, kad A.Diuma sukurtas šedevras tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Be to, nuo neatmenamų laikų svajojau pastatyti kostiuminę dramą. Kai atsirado galimybė filmą nufilmuoti trimačiu vaizdu, supratau, kad nieko nebus labiau intriguojančio, kaip naujai sukurta per šimtmečius savo žavesio nepraradusi sena istorija“, – pasakoja režisierius.

Filme „Trys muškietininkai“, kuriame susipina veiksmas, nuotykiai ir drama, bus pasakojama, kaip jauno ir karštakošio D'Artanjano neblėstanti energija įkvepia apgautus ir „nurašytus“ muškietininkus susikauti dėl teisybės, garbės, meilės bei laisvės. Jie nepasitiki apsimetėle samdoma žudike Miledi (akt. Milla Jovovich), nuožmiuoju Rošforu su randu ant skruosto (akt. Madsas Mikkelsenas), galantiškuoju Bakingamo kunigaikščiu (akt. Orlando Bloomas) ir maniakiškų polinkių turinčiu kardinolu Rišeljė (akt. Christophe'as Waltzas), trokštančiu šaltakraujiškomis melagystėmis išprovokuoti Prancūzijos ir Anglijos karą, nuversti nuo sosto karalių Liudviką XIII ir pasisavinti karūną.

Erdvinį vaizdą kokybiškai perteikiančiomis kameromis nufilmuotas 3D vaizdas, puikių aktorių kolektyvas, greitas tempas, arklių gaudynės, įspūdingas ginklų arsenalas, skausmingos išdavystės ir žavūs viliotiniai – tai ir dar daugiau lauks kino teatruose, kai čia atkeliaus naujausia legendinių trijų muškietininkų istorija.

Siūlome pažiūrėti lietuviškai titruotą spalio 14 dieną pasirodysiančio filmo anonsą:

VIDEO: Trys muškietininkai 3D - lietuviškai titruotas filmo anonsas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą