TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujojoje filmo „Viską prisiminti“ versijoje – skraidantys automobiliai ir kompiuteriu generuoti vaizdai

Filmas „Viską prisiminti“
Kadras iš filmo / Filmas „Viską prisiminti“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau penktadienį Lietuvos kino teatrus pasiekė naujausias režisieriaus Leno Wisemano kūrinys – fantastinis filmas „Viską prisiminti“ (angl. „Total Recall“), 1990-ųjų to paties pavadinimo kino hito perkūrinys. Portalas Moviefone.com, intriguodamas kino mėgėjus, pamėgino palygint „Viską prisiminti“ versijas šiandien ir prieš daugiau kaip dvidešimt metų.

Abiejų „Viską prisiminti“ versijų panašumai

Abiejų filmų veiksmas vyksta 2084 metais, kai visuomenė pasidalijusi į du sluoksnius: vargstančius darbininkus ir klestinčią totalitarinę aukštuomenę.

Plėtojama nežinomo asmens kurstomo maišto tema. Kažkas stengiasi atnešti į pasaulį lygybę, o darbininkų klasės sukilėliai valdančiųjų laikomi teroristine organizacija.

Pagrindinis herojus Dagas Kvaidas (pirmajame filme – Arnoldas Schwarzeneggeris, antrajame – Colinas Farrellas) yra nepatenkintas savo darbininko gyvenimu ir jį persekioja sapnas su nuostabia moterimi. Jis abiejuose filmuose nueina į kompaniją „Rekall“, kad įgautų netikrų gražesnio gyvenimo prisiminimų. Tačiau paaiškėja, kad jo mintys apie buvimą slaptu agentu ne netiesa, bet stipriai užgniaužta tikrovė.

Dago Kvaido žmona Lori (pirmajame filme – Sharon Stone, antrajame – Kate Beckinsale)  yra slaptoji agentė, kuri pristatyta prižiūrėti vyrą. Ji abiejuose filmuose pamėgina jį nužudyti.

Paaiškėjus tiesai, Dagas ima slapstytis, jam skambina paslaptingi bendrininkai, jis atsikrato jo kūne įmontuoto sekimo įtaiso, pasinaudoja netikru veidu, randa vaizdo medžiagos iš savo praeito gyvenimo.

Pagrindinis herojus pasitiki įgūdžiais, kurių nemanė turįs, naudojasi netikrais pasais ir moters iš sapnų pagalba, kad išvengtų mirties.

Abiejuose filmuose pasirodo moteris-mutantė su trimis krūtimis.

2012-ųjų „Viską prisiminti“ naujienos

Marso planeta apskritai nefigūruoja filme. Šįkart Žemės oras yra toks toksiškas ir nuodingas, kad planetoje likusios tik dvi gyvenimui tinkamos vietovės – Jungtinė Britanijos Federacija ir Kolonija. Kolonija primena pirmojo filmo Marsą – Federacija gviešiasi atimti čia esantį nekilnojamąjį turtą.

Filme praktiškai nėra mutantų (jei neskaičiuosime moters su trimis krūtimis).

Dėl mutantų nebuvimo pasikeitęs ir Pasipriešinimo vadas, juo tapo vyrukas vardu Matiasas, tačiau jis paprastas žmogus, neturintis ypatingų galių.

Filme nebeliko Richterio, troškusio asmeniškai susidoroti su Kvaidu, vaidmens. Panašu, kad šį vaidmenį prie savosios „prisiklijavo“ herojaus žmoną Lori vaidinanti K.Beckinsale.

Dagas Kvaidas pasinaudoja netikru azijiečio veidu.

Dagas Kvaidas nesinaudoja hologramomis, kad sukliudytų jo besivaikantiems blogiukams jį nušauti.

Automobiliai filme gali skraidyti.

Filme praktiškai nėra įspūdingo makiažo ar animatronikos efektų – visa tai pakeitė kompiuteriais generuoti vaizdai.

Muštynes pakeitė gaudynės skraidančiais automobiliais ir vaikymasis liftų šachtose.

Visi blogiukų pakalikai yra robotai.

Sekimo įtaisas yra Dago Kvaido rankoje, o ne galvoje.

Viso filmo metu frazė „Viską prisiminti“ (angl. „Total Recall“) nepavartojama.

1990-ųjų „Viską prisiminti“ akcentai

Filme buvo daugiau satyros apie Amerikos kultūros ateitį ir vartotojiškumą.

Buvo daugiau kraujo.

Moteris su trimis krūtimis atliko svarbesnį vaidmenį.

Naujasis filmas „Viską prisiminti“ su Colinu Farrellu, Kate Beckinsale ir Jessica Biel Lietuvos kino teatruose jau nuo šiandien, rugpjūčio 10 dienos.

VIDEO: TOTAL RECALL Trailer 3 - 2012 Colin Farrell Movie - Official [HD]

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau