Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 14:19

Laimėkite bilietų į filmą „Transporteris: visu greičiu“

Filmo „Transporteris: visu greičiu“ plakatas
Filmo „Transporteris: visu greičiu“ plakatas

Veiksmo filmas, užsidirbęs visų šio žanro gerbėjų plojimus, grįžta. „Transporteris: visu greičiu“ („The Transporter Refueled“) atgaivina geriausias „Transporterio“ trilogijos sudedamąsias dalis: veiksmą, humorą ir, žinoma, efektingas lenktynių scenas. Atgimęs „Transporteris“ riaumoja naujausiais automobiliais ir blizga naujausiomis technologijomis.

Frankas Martinas – buvęs JAV specialiųjų pajėgų kariškis ir geriausias vairuotojas, galintis nugabenti viską ir visur. Tiesa, slaptos jo pervežimo paslaugos atsieina labai brangiai ir jomis naudojasi tik kriminalinio pasaulio bosai. Frankas vadovaujasi trimis paprastomis nuostatomis: nekeisk sutarties taisyklių; neminėk jokių vardų; nieku gyvu neatidaryk bagažo. Tačiau nėra taisyklių, kurių nepriverstų sulaužyti išskirtinės aplinkybės.

Franko (aktorius Edas Skreinas) tėvas aplanko sūnų Pietų Prancūzijoje, bet idiliškas šeimos savaitgalis virsta painia greičio, įtampos ir persekiojimo partija. Prieš savo valią transporteris įtraukiamas į fatališkos blondinės Anos ir trijų jos kompanionių organizuojamą apiplėšimą. Į šį slidų reikalą taip pat įsipainiojęs vietos rusų mafijos krikštatėvis ir dar kelios nusikaltėlių grupuotės. Kuomet planas pradeda braškėti, Frankas su tėvu atsiduria mirtiname pavojuje. Norėdamas išnerti iš keblios padėties gyvas ir išgelbėti niekuo dėtą tėvą, transporteris kala aukščiausią pavarą – viršija ne tik leistiną, bet ir suvokiamą greitį.

VIDEO: TRANSPORTERIS: VISU GREIČIU / The Transporter Refueled - Trailer - Rush (lietuviški subtitrai)

Prie ilgai laukto „Transporteris: visu greičiu“ prisidėjo ir „Liusi“ bei „Pagrobimo“ trilogijos kūrėjai ir, žinoma, filmas puikuojasi talentingojo Luco Bessono (jis kūrė ir ankstesnę „Transporterio“ trilogiją) scenarijumi. Pagrindinį vaidmenį filme atlikęs Edas Skreinas, žinomas iš „Sostų karų“, sužimba kaip nauja, perspektyvi ir charizmatiška kino žvaigždė. Šį rudenį stilingiausias sezono veiksmo ir lenktynių filmas kviečia viesulu prasinešti prabangiais Prancūzijos Rivjeros greitkeliais.

Konkursas: Komentaruose rašykite, koks aktorius vaidina Franką Martiną? Nepamirškite nurodyti savo el.pašto adreso.

Teisingai atsakę penki nugalėtojai gaus po du bilietus į šį filmą. Laimėtojus paskelbsime penktadienį (rugsėjo 25 d.), su jais susisieksime asmeniškai.

Laimėtojai: Burtai lėmė, kad jais tapo Darius, Adomas, Simona, Arūnas, Rasa. Su jais susisieksime asmeniškai.

Temos: 1 Trileris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive