Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 16d. 15:14

Nesenstanti supermoteris Milla Jovovich blogiukus šokdins filme „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“

Absoliutus blogis. Atpildas
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Absoliutus blogis. Atpildas

Absoliutus blogis sugrįžta į kino ekranus – jau nuo rugsėjo 14 dienos Lietuvos kino teatrų lankytojai galės išvysti naująjį režisieriaus Paulo W.S.Anderseno darbą, mokslinės fantastikos juostą „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“ (angl. „Resident Evil: Retribution“). Po dešimtmečio nuo pirmojo filmo „Absoliutus blogis“ pasirodymo, supermoters kostiumą penktąsyk vilkės gražuolė Milla Jovovich.

36-erių modelis ir aktorė vėl virs kovingąja Alisa. Šįsyk tik ji gali atskleisti klastingos korporacijos „Umbrella“ paslaptis. Penktojoje „Absoliutaus blogio“ epopėjos dalyje vėl pasirodys išsiilgti, ankstesnėse juostose žuvę herojai Rain Ocampo (akt. Michelle Rodriguez) ir Carlosas Oliveira (akt. Odedas Fehras). Paaiškės, kad ankstesnis Alisos gyvenimas tėra jai įskiepyti netikri prisiminimai. Žemėje siaučia mirtinas T virusas, verčiantis žmones mėsaėdžiais negyvėliais... Alisa pasiryžusi nubausti kaltuosius ir jų ieško per visą pasaulį – nuo Japonijos iki Niujorko, Vašingtono ir Maskvos.

„Istorijos pradžioje Alisa yra tik stebėtoja. Tik vėliau ji suvokia, koks vaidmuo jai teks kovoje už žmonių būvį. Ji žmogus, ji turi gyvenimą ir jį myli. Ji vėl turi draugus, komandą, tai ją gelbėja“, – apie savo vaidmenį sakė M.Jovovich. Ji jau dvejus metus ištekėjusi už filmo „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“ režisieriaus P.W.S.Andersono, jie kartu augina penkerių rudenį sulauksiančią dukrą Ever Gabo Anderson.

Pasak filmo kūrybinės grupės, „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“ buvo įkvėptas daugybės dalykų – ne tik to paties pavadinimo kompiuterinio žaidimo, bet ir Azijos veiksmo filmų, o zombių grimo idėjų kostiumų dailininkai sėmėsi žiūrėdami siaubo filmus.

Žiūrovams nuo 16-os metų skirtas filmas „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“ Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo rugsėjo 14 dienos.

Filmo anonsas:

VIDEO: Resident Evil Retribution - Official Trailer (HD) Milla Jovovich

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės