Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 4d. 13:44

Netradicinės meilės istorijos kino vakare su kritike Izolda Keidošiūte

Izolda Keidošiūtė
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Izolda Keidošiūtė

Gruodžio 5 d. paskaitų ciklas „Kino vakarai su Izolda“ kviečia į paskaitą, kurioje svečiuosis „Kino pavasario“ filmų programos sudarytoja, kino kritikė Santa Lingevičiūtė. Paskaitos tema – netradicinė meilė kine, apie kurią bus kalbama remiantis klasikiniais Holivudo kino pavyzdžiais.

Rudens paskaitų ciklas su Izolda Keidošiūte „Geismai ir tapatybės kine“ kino teatre „Pasaka“ kviečia ne tik ne tik sužinoti, pamatyti, suprasti daugiau, bet ir kartu diskutuoti, kalbėtis su gerai žinomais kultūros atstovais – „Kino vakarų su Izolda“ svečiais. Trečiadienio paskaitoje Santa Lingevičiūtė pasidalins savo įžvalgomis ir žiniomis apie LGBT kiną, queer teoriją populiariojoje kultūroje.

Paskaitų ciklas „Geismai ir tapatybės kine“ nagrinėja per ilgus metus augančią drąsą vaizduojant aistras kino mene, apie didžiųjų menininkų bandymus atskleisti visą savo personažų jausmų išgyvenimo paletę, gimstančią ar mirštančią meilę, dramatiškus ar net tragiškus išgyvenimus. Apie visa tai ir dar daug įvairių dalykų kalba savo filmuose tiek didieji menininkai, tiek ir amatininkai. Apie garsiausius erotinius filmus, jų istoriją, kaitą, apie jų įtaką gyvenimui, menui, besikeičiančiai tikrovei ir jiems patiems kalba ciklo „Geismai ir tapatybė“ svečiai. O jų pasakojimus paskaitų metu papildo garsiausių ir žinomiausių filmų ištraukos.

Dviejų valandų trukmės paskaita vyks kino teatro „Pasaka“ Pušku Pušku salėje nuo 19 val. Bilietus į paskaitą galima įsigyti kino teatro kasoje arba internetu www.tiketa.lt.

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės