Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 16d. 17:29

Pankiškos sielos Almodovaras aktorius priverčia dainuoti (video)

Penelope Cruz ir Pedro Almodovaras
„Scanpix“ nuotr. / Penelope Cruz ir Pedro Almodovaras

Jau galima drąsiai teigti, jog beveik visi didesni ir net mažesni kinomanai Pedro Almodovaro kūrybą gali atskirti vien tik pažiūrėję jo filmo anonsinį video treilerį. Režisieriaus braižas sunkiai gali būti supainiotas su kitų, o beveik visi filmai pasižymi šokiruojančiomis ir herojų sielas apnuoginančiomis scenomis.

Tačiau yra viena detalė, kuri galbūt nėra labai išskiriama reklaminiuose video treileriuose ar anonsuose, bet ji pakankamai ryški ir kabinanti ausį. Ta detalė – filme skambančios dainos. Jau pradėjus žiūrėti filmą, sąmoningai ar ne, dauguma tikisi pamatyti dainuojantį bent vieną iš filmo herojų.

Pats režisierius 1970-ųjų pradžioje priklausė pankišką roką atliekančiai grupelei. Galbūt tai ir padarė įtaką režisieriaus filmų muzikiniam apipavidalinimui.

Pradedant pirmuoju komerciniu pilnametražiu filmu „Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón“ (angl. „Pepi, Luci, Bom and Other Girls Like Mom”) bei „Laberinto de pasiones“ (angl. “Labyrinth of Passion”) baigiant visiems gerai žinomais „Todo sobre mi madre“ (liet. „Viskas apie mano mamą“), „Hable con ella“ (liet. „Pasikalbėk su ja“) ir „Volver“ (liet. „Sugrįžimas“) – visuose atliekamos įvairaus stiliaus dainos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas