Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Drakono namai“ antrasis sezonas jau HBO, Telia Play platformoje

Šiandien pasirodė ilgai gerbėjų lauktas serialo „Drakono namai“ (orig. „House of the Dragon“) antrasis sezonas. Jį sudaro 8 serijos, kurios žiūrovams taps tikru desertu – bent jau taip visame pasaulyje pasakoja kino kritikai, dalyvavę išankstinėse premjerose ir negailintys komplimentų kūrėjams bei aktoriams. Vis nauja serija bus pristatoma kiekvieną pirmadienį.
Drakono namai
Drakono namai / Telia play nuotr.

Tačiau prieš pradedant antrojo sezono peržiūrą, labai rekomenduojama pamatyti bei prisiminti pirmąjį serialo sezoną, taip pat – „užsukti“ į serialo kūrybinius užkulisius. Specialiame vaizdo įraše apie įspūdžius iš filmavimo aikštelės pasakoja ir pačios „Drakono namų“ žvaigždės.

„Filmavimams buvo parinktos įspūdingos vietovės, nuvykę ten pasijusdavome kaip grįžę šimtmečius atgal. Tos pilys, tvirtovės, specialiai gaminami laivai bei kitos dekoracijos buvo išties įspūdingos. Jausdavomės kaip visai kitame pasaulyje, kitoje karalystėje“, – pasakoja Olivia Cooke, serialo „Drakono namai“, kurį jau nuo šiandien galima matyti per HBO „Telia Play“ platformoje, žvaigždė.

Telia play nuotr./Drakono namai
Telia play nuotr./Drakono namai

Vaizdo įraše žiūrovai taip pat gali išvysti, kaip buvo gaminamos dekoracijos, kostiumų detalės, statomi kranai kameroms ir kokia gausybė žmonių prisidėjo prie to, kad kiekvienas kadras taptų tarsi meno kūrinys.

„Visuose kampuose, per visus filmavimus, kiekviename žingsnyje dalyvavo daugybė savo srities profesionalų, kurie stebėjo kiekvieną kameros judesį, kiekvieną mūsų žingsnį“, – prisimena aktorius Tomas Glynnas-Carney'us, vaidinantis karalių Aegoną II.

„Tai bus „sultingiausia“ George'o R.R.Martino knygos „Ugnis ir kraujas“ ekranizacijos dalis“, – intriguoja serialo vykdantysis prodiuseris Ryanas Condalas.

„Netrukus pamatysime, kas šio sezono pabaigoje taps nugalėtoju“, – šypsosi T.Glynnas-Carney'us.

Telia play nuotr./Drakono namai
Telia play nuotr./Drakono namai

Pirmasis „Drakono namai“ sezonas jau vadinamas epiniu – jis pelnė ne tik kritikų bei žiūrovų pagyras, bet ir net 8 „Emmy“ apdovanojimų nominacijas. Pasak „Telia Play“ vadovės Vitalijos Kibildės, „Drakono namai“ buvo antras pagal populiarumą serialas šioje platformoje 2022 metais. Jį taip pat vis dar galima pamatyti per HBO „Telia Play“ platformoje. Iš viso planuojami trys arba keturi serialo sezonai, tad gerbėjus labiausiai dominanti mįslė yra tai, kiek knygos dalių ir kiek aprašytų įvykių bus sudėta į naujausias serijas.

Kita „Sostų karų“ priešistorė pasirodys 2025 metais ir vadinsis „A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight“.

Filmavimo užkulisius bei aktorių įspūdžius galite pamatyti čia:

VIDEO: House of the Dragon Season 2 Featurette | 'Season 2 Behind the Scenes'

Serialo pirmoji serija čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais