Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbtos pirmosios oficialios naujausios „Saulėlydžio“ sagos dalies „Brėkštanti aušra“ nuotraukos

Paskelbtos pirmosios oficialios naujosios „Saulėlydžio“ sagos dalies „Brėkštanti aušra“ nuotraukos.
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Paskelbtos pirmosios oficialios naujosios „Saulėlydžio“ sagos dalies „Brėkštanti aušra“ nuotraukos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Puikios naujienos ištikimiems „Saulėlydžio“ serijos gerbėjams! Itin laukiamo filmo kūrėjai išplatino naujausias juostos „Brėkštanti aušra“ pirmosios dalies, kuri kino teatruose pasirodys jau šių metų lapkritį, nuotraukas.

Jose matyti ne tik pagrindinės filmo žvaigždės Tayloras Lautneris, Robertas Pattinsonas bei Kristen Stewart, bet ir iš „Hario Poterio“ filmų pažįstamas Jamie Campbellas Boweris bei juostų „Kitas pasaulis“ žvaigždė Michaelas Sheenas.

Filmo pagrindas – ketvirtoji kultinės rašytojos Stephenie Meyer „Saulėlydžio“ serijos knyga. „Brėkštanti aušra“ – įvadas į Belos (akt. Kristen Stewart), kaip vampyrės, gyvenimą. Siužeto smulkmenos saugomos itin kruopščiai, tačiau internete jau pasirodė gandų, jog paskutiniuose sagos filmuose Bela ištekės už Edvardo ir net susilauks palikuonio.

Taip pat kaip ir paskutinės Poteriados dalys, naujausi „Saulėlydžio“ sagos filmai pasirodys suskaidyti į dvi dalis. Pirmąją „Brėkštančios aušros“ dalį, kurios nuotraukas šiuo metu turime galimybę pamatyti, išvysime jau šių metų lapkričio 16 dieną, tuo tarpu antroji juosta kino teatrus žada pasiekti 2012-ųjų pabaigoje. Abu filmus režisuos Billas Condonas.

Anot studijos „Summit Entertainment“ finansininkų, paskutinės dvi „Saulėlydžio“ sagos dalys planuoja uždirbti apie 1,2 milijardo dolerių. Šias prognozes paskelbė vienas tinklalapis, kuriam į rankas pakliuvo konfidenciali „Summit Entertainment“ finansinė ataskaita.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą