Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 29d. 11:58

„Paupio“ rajone duris atvers kino teatras „Pasaka“

Kino teatras „Pasaka“
Kino teatras „Pasaka“

Vilniaus Senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone duris atvers kino teatras „Pasaka“. Į pirmuosius seansus žiūrovus jis pakvies jau kitų metų pradžioje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pasakos“ kino teatras įsikurs „Darnu Group“ projektuojamame „Paupio“ visuomeniniame ir verslo kvartale. Kino mylėtojai rinksis dviejų aukštų, 430 kv. m. ploto pastate. Kino teatras talpins per 200 žiūrovų. Čia bus organizuojamos ir konferencijos.

2009 m. įkurtas pirmasis kino teatras „Pasaka“ jau dešimtmetį veikia Vilniaus Šv. Ignoto gatvėje. Kino teatrą per metus aplanko 80 tūkst. žiūrovų. Kino teatro vadovės Andrės Balžekienės teigimu, „Paupyje“ bus tęsiama „Pasakos“ vertybinė linija ir rodomi kokybiški filmai, atrinkti rankomis ir širdimi.

„Nepaprastai džiugu, kad kuriant „Paupio“ viziją, vietos joje atsirado ir kinui. Kadaise buvo gana įprasta planuojat naujus gyvenamuosius rajonus juose numatyti vietą kino teatrui. Po nepriklausomybės atgavimo daugybė kino teatrų buvo uždaryti, o naujų – nepastatyta. Viliuosi, jog kino žiūrėjimo tradicijos atgimsta, o nauja kokybišką kino repertuarą siūlanti vieta padės jas dar labiau sustiprinti“, – kalbėjo A. Balžekienė.

Kino teatro „Pasaka“ Paupyje vizualizacija
Kino teatro „Pasaka“ Paupyje vizualizacija

„Pasaka“ priklauso „Europa Cinemas“ tinklui, vienijančiam europietiško kino teatrus. Jame šiuo metu veikia dvi kino salės ir viena „namų kino“ salė. Lietuvoje „Pasaka“ organizuoja renginius „Kinas po žvaigždėmis“ Valdovų rūmuose, tarptautinį moterų filmų festivalį „Šeršėliafam“ ir vysto namų kino platformą „ŽMONĖS Cinema“.

„Paupio“ rajoną sudarys septyni kvartalai. Čia įsikurs daugiau nei 700 šeimų, o komercinei ir administracinei veiklai skirtame kvartale bus įrengta ne tik 15 tūkst. kvadratinių metrų biurams, bet ir sporto klubas, dirbs kasdienes paslaugas teikiančios įmonės, parduotuvėlės, veiks Paupio turgus, užkandinės, kavinės ir kt.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:55
01:30
03:27

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!