Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2017 08 14

Pirmą kartą „Romuvos“ lauko kine – nebylus filmas ir gyva muzika

Kauno kino centras „Romuva“ tęsia kino filmų seansus prie Kauno pilies bei „Romuvos“ lauko salėje. Šią savaitę žiūrovai išvys Wes Anderson komediją „Tenenbaumai”, nebylų filmą „Koledžas”, penktadienį susipažinsime su „Aukštyn kojomis” premjera, o šeštadienio vakarą leisime žiūrint išankstinę filmo premjerą „Kedi. Slaptas kačių gyvenimas”.
„Tenenbaumai“
„Tenenbaumai“ / Kadras iš filmo

Ketvirtadienį prie Kauno pilies rengiamas kino seansas bus tikrai ypatingas. 1927-ųjų metų režisierių James W.Horne ir Buster Keaton kino šedevras „Koledžas” filmo žiūrovus nustebins ne tik tuometinio kino pajėgumais, bet ir visam filmui akomponuojančia gyva muzika. Kauno kino centras „Romuva” tokio seanso nėra rodę - tai ypatinga proga žiūrovams sukurti istoriją. Kino filmą pristatys Ankstyvojo kino festivalis „Pirmoji banga“. Festivalio organizatorius Aleksas Gilaitis taip pat apsilankys kino seanse ir žiūrovams apie šį filmą papasakos daugiau.

„Koledžas” - tai komedija apie į koledžą įstojusį, puikiai besimokantį, sportuoti nemėgstantį vaikiną Ronaldą. Varžybų metu, stebint jo mylimajai Merei jis staiga pradeda sparčiai netekti taškų. Merei labiau patinka stipruolis, atletiškasis Džefas. Siekdamas atkovoti Merės širdį, Ronaldas ryžtasi pasikeisti. Ko gero, vienas iš labiausiai nuvertintų nebylios komedijos grando Buster Keaton filmų. Žavingas „Koledžas“ pasižymi išradingumu ir visada sugeba prajuokinti.

Antradienį tradiciškai keliausime į ryškaus režisieriaus Wes Anderson retrospektyvą - matysime filmą „Tenenbaumai”. Šis kino seansas taip pat ypatingas - Kauno kino centro „Romuva” atstovai visus žiūrovus kviečia atvykti į filmą persirengus „Tenenbaumų” personažais ir taip pasidaryti sau įspūdingą, komedijos atspalvį turinčią šventę. Geriausių kostiumų autorių laukia prizai.

Komedija „Tenenbaumai” yra apie kadaise talentingas atžalas auginusią šeimą. Ponas Tenenbaumas paliko žmoną Etelę vaikus auginti vieną. Tačiau laikui bėgant mažųjų genijų genialumas išgaravo. Čazas, buvęs finansų virtuozas, po žmonos mirties virto tikru paranojiku. Nuostabiai tenisą žaidęs Lukas plaukioja po jūras vandenynus ir bando užmiršti meilę įvaikintai seseriai Margo. Ji, žinoma, ištekėjo, tačiau mėgsta nuo savo vyro psichologo slėptis vonioje. Visi trys vaikai kartą sugrįžta namo, nes čia sugrįžo jų senai matytas tėtušis.

Penktadienį ir šeštadienį „Romuvos” lauko salėje žiūrovų laukia įspūdingų kino juostų premjeros. Penktadienį „Aukštyn kojom” pasakos apie muzikos kritiką Georgą. Na o šeštadienio premjerą „Kedi. Slaptas kačių gyvenimas” kai kurie Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris” lankytojai jau bus matę. Šimtai tūkstančių kačių laisvai klajoja Stambulo gatvėmis. Nuo neatmenamų laikų jos kada panorėjusios užsuka į kasdienius žmonių gyvenimus ir kniaukimu, murkimu, nesibaigiančiomis gaudynėmis ar nuotykingais plėšikavimais iš kaimyninių parduotuvėlių praturtina gyvybingą miestą.

Tradiciškai, „Romuvos” lauko salėje vykstančių seansų metu mėgausimės „Raudonų plytų“ alumi, „Fentimans” limonadais, bei kavinės „Kultūros” tiekiamais užkandžiais. Jei nenorite rūpintis kaip vėlai vakare keliauti namo – atvykti į kino seansą rekomenduojame riedėti su „City Bee“ automobiliais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius