Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą San Sebastiano kino festivalio studentų programoje – lietuvių filmas „Pasakyk, kad neskaudės“

Trumpametražis filmas „Pasakyk, kad neskaudės“
Kadras iš filmo / Trumpametražis filmas „Pasakyk, kad neskaudės“
Šaltinis: 15min
0
A A

Marija Kavtaradzė, 2011 metais kartu su Marija Stonyte, laimėjusi „Sidabrinės gervės kiaušinį“ už filmą „Paskutinis žmogus, su kuriuo kalbėjau“, naują savo darbą „Pasakyk, kad neskaudės“ pristatys šių metų San Sebastiano filmų festivalyje, studentų programoje. Lietuvai šioje programoje bus atstovaujama pirmą kartą.

Trumpametražis filmas „Pasakyk, kad neskaudės“ sukurtas Lauros Sintijos Černiauskaitės romano „Benedikto slenksčiai“ motyvais. Jame pasakojama dviejų šešiolikmečių muzikos mokyklos auklėtinių Beno ir Vegos istorija apie pirmus kartus ir nesusipratimus, kylančius po jų.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Severija Bielskytė ir Mantvydas Leonas Pranulis, o gamyba rūpinosi prodiuserės Klementina Remeikaitė ir Dagnė Puodžiūnaitė.

„International Film Students Meeting“ – jau dvyliktą kartą rengiama filmų programa, skirta atkreipti dėmesį į jaunų kino kūrėjų darbus iš viso pasaulio. Šiais metais atrankoje dalyvavo 138 filmai, atstovaujantys 63 kino mokykloms iš 26 šalių. Iš jų buvo atrinkti 13 darbų. Į festivalį pateko filmai iš Argentinos, Irano, Ispanijos, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kubos, Prancūzijos, Serbijos, Šveicarijos, Vengrijos ir Vokietijos. Pirmą kartą šioje programoje atstovaujama Lietuvai.

M. Kavtaradzė studijuoja režisūrą Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje. Ji sukūrė filmus „Paskutinis žmogus, su kuriuo kalbėjau“ (kartu su Marija Stonyte) ir „Normalūs žmonės nesisprogdina“. Šis filmas nominuotas kaip geriausias studentiškas darbas „Sidabrinės gervės 2013“ apdovanojimuose.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kinas